Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobboldaliak! Ha a Hős utcában...

Jobboldaliak! Ha a Hős utcában éjszaka megerőszakolnák a barátnőtöket és teherbe esne, akkor se engednétek az abortuszt?

Figyelt kérdés
Lehet mondani hogy ritka de olyan környéken simán megeshet.

2022. aug. 3. 21:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok az abortusz ellen. Sot tamogatom ha a cigany meg a fekete akarja az abortuszt :D


Ha a lanyod 16 evesen terhes lenne akkor te felnevelnel egy unokat? Vagy ha a fiad ejti teherbe a baratnojet aki meg iskolas?

Vagy ha a gyerek nem egeszsegesen fejlodik akkor bevallalnal egy ertelmileg serult gyerek neveleset?

Ismerek egy idos hazaspart akiknek az egyik lanyuk down-koros. Mai napig veluk el, ha ok meghalnak akkor meg valamelyik testvernek kell elgondoznia.

2022. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
6%

#10

Azt is vedd figyelembe, hogy az orvos sem egy végtelen erőforrás, ha te úgy veszed igénybe, hogy az elkerülhető lett volna, azzal másokat is károsítasz. Csináljon a testével, amit akar, de ha már 5.-jére jár a klinikán, akkor inkább csapják rá az ajtót, függetlenül attól, hogy mennyit fizet.

2022. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
16%
Vagy kaparják ki az 5.-et is, csak onnan ne haza vigyék az illetőt, hanem börtönbe.
2022. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%
Én engedném. Akkor is, ha egy idegen. Az elkövetőnek meg levágnám a kukiját, hogy többet ilyet ne tehessen. Még börtön sem kéne neki.
2022. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
#5,azért kell olyan szerető aki férjnél van.
2022. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallani Magyarországon olyanról, hogy szervezet, személyek az abortusz teljeses allegálissá nyílvánítsák.


Dúró Dóra is csak "szívhanghoz köttné), mint a magyar abortuszellenesség legismertemm szószóloja.


Azok a hős utcaiaknál a születés utáni abortusz is engedélyezett lehetne:)

2022. aug. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha erőszakból fogant a magzat, akkor én engedném az abortuszt, de csak azért, hogy egy bűnöző ne örökítse tovább a bűnöző génjeit.
2022. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
14%
Jobboldali vagyok. Betegség és erőszak más megítélés, mint a 26 éves vagyok, de még nem állok készen rá, ezért megölöm a magzatom..
2022. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
96%

Én minden esetben engedném indoklás nélkül 12 hetes korig.

Aki pedig a 3. ab-ra érkezik, az ajándékba kapna egy sterilizációs műtétet is.

A fogamzásgátló módszereket ingyenessé tenném, különösen a szociális alapon rászorultak körében, és széles körű népszerűsítő kampányt nyomatnék az elmaradott településeken. Felszerelni 20-30 speciális nőgyógyászati buszt, ami járja ezeket az isten háta mögötti területeket, ahol ellátást kaphatnak a rászorulók.

2022. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!