Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kormányablakokban jelenleg...

Kormányablakokban jelenleg mennyi időt kell jellemzően sorban állni igazolványcseréhez?

Figyelt kérdés

Akartam időpontot foglalni jövőhétre, legkésőbb azutáni hétre, és minden szóba jöhető iroda "teltházas", csak augusztus végére vagy szeptemberre van időpont.

Szomszédom azt mondja, hogy ez butaság, mert ő nyár elején volt cseréltetni, és csak besétált, nem foglalt időpontot, és nem is volt senki sem előtte, azonnal szólították.

Mi lehet az igaz? Szerencséje volt a szomszédnak akkor? És most már nem lenne, tényleg annyi az ügyfél? Avagy csak túl kevés online foglalható időpontot adnak ki, hogy legyen szabad kapacitás a "besétálóknak"?


Aki mostanában volt okmányirodában, az írja meg tapasztalatait! Köszi!

(Amúgy Bp érdekel leginkább, abból is inkább Pest, belváros.)



2022. aug. 4. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól mondta a szomszédod. 30 percenként lehet online foglalni. Ezt a 30 percet ki sem használják az ügyintézők és ezért tudnak közben más ügyfeleket is fogadni. Ne kételkedj, hanem kerekedj fel és intézkedj:)
2022. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én időpontfoglalás nélkül voltam egy pesti külvárosi kormányablakban egy hete, kb. 1 órát vártam. Előtte bementem egy belvárosiba, onnan elküldtek, hogy aznapra már nem adnak ki sorszámot (3 órával a zárás előtt). Szerencse kérdése.
2022. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!