Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Támogatod, hogy tanítsák az...

Támogatod, hogy tanítsák az iskolákban a magyar mondavilág és az árpád-házi időszak írott forrásait?

Figyelt kérdés
Szerintem lehetne eggyel kevesebb irodalomóra, és helyette Képes Krónikát, Gesta Hungarorumot, meg hasonlókat olvashatnának. Természetesen magyarul.
2022. aug. 7. 00:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Én inkább az erkölcstan órákat emelném meg, és udbarusssagra, segítőkeszsegre, és a természet szeretetére, ovasara tanítanam őket.
2022. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És a helyesírás óráktól vennéd el az óraszámot?
2022. aug. 7. 00:08
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Amilyen mentális állapotban vannak az iskolás gyerekeink... Igen. Akár attól is.
2022. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Én támogatnám. Így még véletlenül sem olyat tanítanánk nekik aminek hasznát is veszik az életben. Szerintem jó ötlet.
2022. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, végre valaki. A mai diáknak (meg felnőttnek) fogalma sincs, hogy honnan tudják a tudósok mindazt, amit a középkori Magyarországról tanítanak az iskolában. De persze az ógörög irodalmat bevasalják rajtuk.


Vagy a sok hülye droid, aki szerint Attila leszármazottai vagyunk, egy szót nem tud mondani a hun-magyar mitológiáról.

2022. aug. 7. 00:20
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Úgy néz ki azt te sem tanultad meg hogy mi az a szarkazmus kérdező, akkor nem így reagáltál volna. :D


Amúgy meg totál felesleges ez is, se előbbre se hátra nem lesznek tőle az életben.

2022. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen szarkazmusról beszélsz, egyes válaszoló teljesen komolyan gondolta, hogy majd erkölcstanórán erkölcsösnek nevelik a gyerekeket.
2022. aug. 7. 01:26
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk akkor jelöld meg hogy kinek szánod a választ mert így úgy nézett ki mintha John_McClane számára menne...
2022. aug. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Neki ment. Megköszöntem, hogy valakinek végre vannak értelmes gondolatai a témában.
2022. aug. 7. 01:37
 10/16 A kérdező kommentje:
Te meg megjelölhetnéd, hogy mire értetted a szarkazmust, mert továbbra se világos. Van egy olyan érzésem, hogy magad se tudod miről beszélsz, merthogy eddig senki nem volt szarkasztikus itt, legfeljebb te.
2022. aug. 7. 01:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!