Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobboldaliak! Mit szóltok...

Jobboldaliak! Mit szóltok ahhoz, hogy az 1900-as évektől kezdve a háborúk 80%-át jobboldali/konzervatív eszmét kedvelő emberek robbantották ki?

Figyelt kérdés
Aki kicsit jártas a témában, az ezzel mind tisztában van. Aki nem jártas annak ajánlom, hogy nézzen utána mielőtt megszólal, hogy nem igaz. :)
2022. aug. 11. 09:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Mivel az erővel rendelkező, fejlett, ütőképes országokban gyakran ilyen emberek voltak hatalmon, ez nem meglepő.
2022. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Tévedés!


A XX: század legjelentősebb háborúit amerikai tőkések robbantották ki.

Tudatosan megfinanszírozták hitelekkel a harcoló felek felfegyverzését majd amikor lerombolták egymást meg lehetett hitelezni az újjáépítést. Tuti üzlet.


Nem illik beszélni róla: de szerinted Hitlernek honnan volt pénze fegyverkezni és háborúzni? 1930-ban Németország még lejjebb volt mint a padló!

2022. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
A kérdés valótlan,pusztán egy szubjektív állítás. Osztozom a kettes véleményén.
2022. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Már vártam, hogy az egyik tipikus jobbos felhozza az USA-t és mindenért őt okolja. Nyilván az USA kényszerítette Hitlert arra, hogy lerohanja fél Európát, ugye? Sőt, a Holokausztot sem Hitler okozta, hanem tulajdonképpen az USA. :)


Az ilyenek miatt írtam, hogy aki azt hiszi nem igaz a fenti állításom nézzen utána a statisztikáknak.

2022. aug. 11. 09:15
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

A Szovjetunió jobboldali volt?

Obama, Biden jobboldali?


Van valamiféle statisztikád,hogy a jobboldaliak kezdték a háborúk többségét?

2022. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Dehogy van neki..,egy frusztrált libbant.
2022. aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

"Holokausztot sem Hitler okozta, hanem tulajdonképpen az USA. :)"


Hol írtam én ilyet?

2022. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A Szovjetuniót is vártam már példaként. :)

Alapjáraton nem hiteles forrás a Wikipédia, de ebben az esetben tökéletesen leírja az összes fegyveres konfliktust 1900 óta. Ha megnézitek a háborúzó feleknél, hogy milyen pártok voltak hatalmon a konfliktus kitörésekor szinte az összesnél konzervatív/jobboldali eszmével találkoztok.


[link]

[link]

[link]

[link]

2022. aug. 11. 09:21
 9/16 A kérdező kommentje:

7-es!


Te célozgattál arra, hogy az USA nélkül Hitler nem rohanta volna ne fél Európát.

2022. aug. 11. 09:23
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

"Alapjáraton nem hiteles forrás a Wikipédia"


Már miért ne lenne hiteles forrás?

2022. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!