Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok mit mondanak...

A liberálisok mit mondanak arra, hogy minden rosszat elmondanak a kormánypártról és a rájuk szavazókról, de közbe a fidesz szavazókról azt lehet elmondani, hogy az alacsonyabb végzesstégúekkel és kisebb beosztásúakkal sokkal tisztelettudóbbak?

Figyelt kérdés

Tehát egy átlag liberális a nála alacsonyabb beosztásút és társadalmi státuszúről lekezelően beszél, míg egy fideszes tiszteli és tisztelettel beszél róla.

Pl tanúja voltam amikor egy fideszes a takarító nőre azt mondta, hogy takarító hölgy, míg egy libsi wc pucolónak meg takarítónak hívta.


2022. aug. 12. 12:41
 1/7 Dzsonszi ***** válasza:
35%
Mert felsőbbrendűnek érzik magukat, akik "függetlenül tájékozottak", mindent jobban tudnak, ők nincsenek megvezetve, akinek eltérő a véleménye csak megvezetett, birka lehet. Csak azt nem értem, ha ők ilyen világítófáklyának állítják be magukat, akkor miért nem veszik észre, hogy ez a lenéző, lekezelő stílus (+ a szerencsétlen politikusaik) lökik át az embereket a Fideszhez.
2022. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
"Pl tanúja voltam amikor egy fideszes a takarító nőre azt mondta, hogy takarító hölgy, míg egy libsi wc pucolónak meg takarítónak hívta." a liberálisok mondták. Ezt. Ugy korusban? Az összes? Ezt magyarrol forditottad a guglival?
2022. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Hát ne haragudj, de fideszesek ilyeneket mondtak nekem:


Találkoztunk párom anyjával, első mondat: Mennyi cigány utazott ezen a buszon.


Munkatárs: Miért, szavazzak az ellenzékre hogy jöjjenek tízezrével a migránsok?


Munkatárs: Már rég ki kellene lépnünk az EU-ból, simán lehetnénk önellátóak.


Takarítónő: M1-en mondták hogy európa csődbe megy, oroszország meg kétszer annyiért adja el az olajat és a gázt keletre és folyamatosan gazdagodnak.


Munkatárs: Ha MZP-re szavaztunk volna egyből háborúba küldte volna a gyerekeimet.


Tessék, ezek a tapasztalatok a fideszes ismerősökkel.

2022. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ezek után gondoljam azt róluk, hogy intelligens emberek? Akik csak arra képesek hogy visszamondják nekem az M1 propagandát és 5kg krumpliért leszavaznak a fideszre?
2022. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fideszesek folyamatosan alázzák a "libsiket" "baloldaliakat", tehát azokat akik nem fideszesek... Én is csak fideszesektől kaptam privát üzeneteket, hogy mit, hogy csináljak az anyámmal, stb. Mások is, van is egy ilyen gyűjtő csoport ahol mindenki berakja hogy miket kapott az orbánistáktól. De valahogy találkozni soha sem akarnak...
2022. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondja ezt az, akiknél a liberális (libsi, libernyák) szitokszó..
2022. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert rohadt perverz görények
2022. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!