Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek vannak fizetett...

Szerintetek vannak fizetett Covid propagandisták ?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy alap helyzetben mindenki unja és leszarja már az oltást, covidot sőt kifejezetten dühítőnek és hülyítésnek tartja.

De azt vettem észre amikor közeledik az új "hullám" vagy jön az ősz a hírekkel egy időben jönnek elő a maszkosok akik még a kocsiban is hordják egyedül vagy az oltás, lezárás, maszk párti kommentelők.


2022. aug. 31. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:

"Észrevettem hogy alap helyzetben mindenki unja és leszarja már az oltást, covidot sőt kifejezetten dühítőnek és hülyítésnek tartja."

Mármint pár ember alapján általánosítottál?

2022. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Egyszerű lélek vagy.


Nem vagyok propagandista, pláne nem fizetett. A tököm tele van a coviddal úgy, mint minden normális embernek.


Voltam covidos, szar volt. Halt meg rokon covidban, az se volt jó. A lezárásokat nem pártolom, az életnek menni kell tovább. De pont azért, hogy minimalizáljuk a gondokat full jogosnak tartom a maszk viselését tömegben (tömegközlekedés stb.), az oltás hatékonyságával kapcsolatban vannak kétaégeim, de azt se tartom ördögtől valónak.

2022. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Nincs rá szükség. Van elég tudomány nyerd
2022. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Ilyenkor az történik hogy a hipochonderek, pszichopaták és egyéb elmebetegségben szenvedők elkezdik verni a harci dobot hogy bolhából elefántot csináljanak. A drámai vészhelyzet, amit ha nem veszel komolyan tömeggyilkos vagy.
2022. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen igazából ez az izgalom nekik hogy dögöl ének meg.
2022. aug. 31. 09:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem neg az oltástól haltak meg, lettek rosszul ismerőseim, szeretteim, rokonaim
2022. aug. 31. 09:42
 7/7 anonim ***** válasza:
6, erre azt szokták virológusok mondani, hogy a covidtól is meghallhatott volna. Nem 100%-os a tudomány vannak hibák benne meg hogy a covid mellékhatásától volt biztos
2022. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!