Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Európában hamarosan tömeges...

Európában hamarosan tömeges tüntetések és zavargások (minden, a baloldaltól a jobboldalig beállítottságú emberekből állva) fognak kitörni az energiaválság (és az emiatt beálló gazdasági válság) hatására?

Figyelt kérdés

2022. szept. 4. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert a közelgő nukleáris csapás elsöpri a felkelést.
2022. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk úgysem lesz, a birka csendben tűr.
2022. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Mindenhol lesz.....kivéve orbánisztánba. Itt csendben orbánt immádva elpusztulunk.
2022. szept. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 DK-s ***** válasza:
100%

Esélyes.


#2-nek:


Sok csoportosulás van amelyik nem birka, és ha valamelyik ilyen csoportosulás durván "nekifog", az dominó-hatást fog kiváltani.


Senki nem meri felvállalni a kezdeményező szerepét. Ha valaki mégis megteszi, akkor a többi balhéra vágyó már megindulhat, a kezdeményező "mögé bújva". Akkor is, ha egy szélsőjobbos kezdeményező "mögött" egy szélsőbalos randalírozik. A felelősség úgyis a kezdeményezőt fogja terhelni.


Vagy nem?

2022. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
A 444.hu kommentszekcióját most olvastam, szerintük minden "kis kellemetlenség" megéri ha megállítjuk Putyint és szidják a cseheket ahol hatalmas a tüntetés. Szerintem egyesek teljesen elszakadtak a valóságtól mikor ezt kis kellemetlenségként vizionálják vagy Putyint megrogyni gondolják ezektől.
2022. szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
5. A kommentek nagy része mögött nem emberek vannak hanem robotok. Az összes média platform komment része már nem tükrözi azt amit az emberek vajában gondolnak. Helyette agymosó manipulatív propaganda gépezet osztja az észt.
2022. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
6. Őszintén szólva én is hajlok arra hogy ezt a robot teóriát elhiggyem mert ennyire nem lehetnek agymosottak ennek a médiumnak az olvasói sem. Lehetséges, hogy így akarják elhitetni velünk, hogy ez a többségi vélemény, ez amúgy valóban egy bevett propaganda taktika. Mondom ezt liberális beállítottságúként tehát elvileg a nagykönyv szerint nekem is ott kellene ontanom magamból a baromságot, hogy milyen jók ezek a szankciók és már mindjárt meg is rogy tőlük a Putyin.
2022. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Európában ez nem probléma. Ugyan már majdnem 50 éve volt, de vissza lehet oda térni, amit egyik barátom mesélt, aki sokszor járt kint az NSZK-ban, sportszövetséges együttműködésben: "most egy olyan házigazdánk volt, aki az áramszolgáltatónál dolgozott. Valószínűleg ez volt az egyetlen lakás az NSZK-ban, ahol márciusban még fűtés volt." :D Dél-Angliában meg házakat építettek (fűtési) kémény nélkül. Csak a kelet-európaiak nem bírják a hűvöskét. De ők meg dunyhát használtak, ha emlékszik még rá valaki, az alatt nem nagyon lehetett fázni, de az ember keze, ha kint volt, hát majd lefagyott reggelre.

A franciák atomerőművei szükséghelyzeti energiával ellátják Németországot is, a lengyeleknek annyi szenük van, mint a rák, euroért még lelkesen exportálnak is, ésígytovább.

A PET-palackokból annyi polár ruházatot lehet csinálni, hogy mindenki vidáman mászkerál.

Én már két éve vettem megfelelő számú emergency takarót, amit a túrázók használnak akkor, ha valakit baleset ér a hegyekben, és majd holnapra érnek fel a mentők. :D


Arról meg, hogy a gazdasági növekedés állandósága az egyetlen út, meg viták folynak, hogy az teszi tönkre a bolygeszt, hát most majd ki lehet próbálni.


Ide teljesen felesleges volt Orbánt belekeverni. Bár nyilván sokan vannak, akik nem tudnak másra gondolni, mint a monomániájukra.

2022. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

És mit szóltok, hogy a globális éhínség és felkelések is szimulálva lettek akárcsak a covid és az áramkimaradások okozta katasztrófák??

[link]

Túl sok a konteó ami beigazolódik ahhoz, hogy félvállról vegyük.

2022. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 DK-s ***** válasza:
100%

#9-nek:


És túl pontosan megmondják előre hogy mi fog történni.


Mert nem csak utólagos okoskodásról van szó hanem arról, hogy ELŐRE megmondják.


Én pontosan emiatt, egy ideje már figyelek rájuk.

2022. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!