Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon miért a többség...

Magyarországon miért a többségi lakosságnak kell tartania a kisebbségtől?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 18:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%

Számomra is egyértelmű, ha ez lenne a magyar vélemény, szóba se állt volna velünk az EU. Ismerek pár cigányt az alsóbb rétegekből, de ettől azért jóval feljebb vannak.

Ja, most értettem meg, hogy mi van? Tartani kell? Hát tarts csak nyugodtan, szabad itt azt is. Ja, én nem tartok, minek. Én tudok szót érteni, sőt szót értetni, ezért semmi problémám. Ha csak a terjedő silányság nem.

2022. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Juliusz48 ***** válasza:
0%
Nem lehet jó érzés ha félned kell. Javaslom inkább kerüld a társaságukat, hogy ne érezzék rajtad a majré szagát.
2022. szept. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Gebrie ***** válasza:
39%
Remek cigányozás lett ebből a kérdésből de valyon erre gondólt a szerző? Talán elfogult vagyok a székesfővárosban de a hatalom is egy kissebbség amitől tart a lakosság többsége!
2022. szept. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
41%

11

Nem mindenki ilyen szerencsés.

Van, sőt, a legtöbb helyen, tényleg tartani kell tőlük...

2022. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű megoldás a cigány problémára a gettó vagy akár pár járást is rá lehet áldozni oda telepíteni őket és ott ölhetik egymást meg azt tesznek tönkre amit akarnak de az országba be nem jöhetnek max a normálisak (vagyis úgy kB max 2000 ember
2022. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!