Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A melegházasság legalizálása...

A melegházasság legalizálása egy mesterségesen keltett igény?

Figyelt kérdés
Néhány évtizede még egyetlen melegnek se fordult meg a fejében, hogy neki ez kell. Mára az LMBTQ-lobbi elérte, hogy legalizálják egy csomó országban, és már egyre több meleg akarja. De igazából, ahol engedélyezték, ott is csak a melegek töredéke házasodik. Akkor minek az egész?

2022. okt. 17. 21:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

"Néhány évtizede még egyetlen melegnek se fordult meg a fejében, hogy neki ez kell."


És ezt te honnan tudod?

2022. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%

A kérdésre nem válaszolván:


Meleg vagyok, és egyáltalán nincs szükségem házasságra, azonban ti, akik a melegházasságot kritizáljátok állandóan, ugyanúgy nem tesztek semmit a melegek elfogadásáért, mint a liberálisok.

2022. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
4%

Elfogadjuk őket.

De nem tekintünk a dologra ernyként.

2022. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
8%

#2

Örülök, hogy te ráérsz ilyenekkel foglalkozni. Inkább menj el dolgozni és csinálj valami hasznosat, az majd leköti az energiáid.

2022. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Drakula ***** válasza:
82%

"Néhány évtizede még egyetlen melegnek se fordult meg a fejében, hogy neki ez kell."

Ahogy wheels mondja, honnan a fenéből tudod hogy nem fordult meg a fejükbn?

Csak simán nem merték már azt is kérni mert épp azért küzdöttek hogy ne "kezeltessék" őket különféle(hatástalan) gyogyszerekkel.


"ott is csak a melegek töredéke házasodik. Akkor minek az egész?"

Hogy az a töredéke is házasodhasson ha akar.

A helyes kérdés az: MInek ezt törvényel ellenezni? Nem kell egyet érteni vele, én sem értek egyet vele mint valodi házassággal (vallási okokbol) de mégis minek ezt emiatt tiltani egy szekurális országban nem vallásos embereknek?

2022. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 steven95 ***** válasza:
38%
Én azt nem értem, ha csak az emberek töredéke éget szivárványászlót, akkor miért nem engedtek a lobbinak, minek ez az egész?
2022. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
13%

1


Néhány évtizede még meleg volt a kérdező

2022. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%

Azon kívűl hogy pár tv sorit nezhetetlenné tett ez a kötelezően beletett oda nem illő meleg vonal én le szarom ezt.

Naponta járok a belvárosban a váci utcában és minden nap látok kézenfogva sétàló meleg leszbi vagy homokos párokat. Nem erdekel nem haborít fel, semmi.


Az hogy most ennyire előterbe kerültek az köszönhető annak amit írtam, hogy pl sorozatokban oda nem illő módon odaerőltetik.

És a széljobb pedig felismerte hogy sikeresen lehet ellenük büntetlenül hergelni, provokalni, mivel a homokosok békések, passzívak, visszahúzódóak.

2022. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8: Conchita Wurst, Lakatos Márk vagy a gyerekeknek táncoló drag queenek is a békés, passzív, visszahúzódó melegek közé tartoznak?
2022. okt. 17. 22:34
 10/25 anonim ***** válasza:
43%

"Naponta járok a belvárosban a váci utcában és minden nap látok kézenfogva sétàló meleg leszbi vagy homokos párokat."


Persze, az álmodban.

2022. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!