Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz, hogy az ukrán határnál...

Igaz, hogy az ukrán határnál fekvő településeken időnként hallani a határ másik oldalán megszólaló légi szirénák hangját?

Figyelt kérdés
Az egyik face oldalon írta egy kisvárdai illető, hogy néha hallani. De nem válaszolt a kérdéseimre. Szóval ez valós, vagy "behaluzta" az illető?

2022. okt. 21. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet hallani.
2022. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz
2022. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hol és mennyire? Nem parás egy kicsit?
2022. okt. 21. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Tiszabecsen hallani, szintén facen olvastam. De kérdés, hogy ha esetleg bombázni fogják azt a részt, a határvidék (ideértve ugye Kisvárdát, Tiszabecset, stb) mennyire lesz veszélyben?
2022. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen sziréna (átlagos napi zajszinttel számolva) "hallósugara" 500-1000 méter. Szóval alapból csak a közvetlen közelben lévő hallatszik a határ túloldaláról, de éjszaka északkeleti széljárásnál simán elhallatszódat 10-20 km távolságra is, így pl. Kisvárdára is.
2022. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tuzséron és Tiszaszentmártonban illetve Záhonyban biztosan hallható. Magam is elcsodálkoztam. Szilveszter éjszaka elég hátborzongató volt hallani. Tuzséron viszont már fülelni kellett éjszaka is, hogy halljam, szóval Kisvárdán szerintem vagy nagyon kivételes esetben lehetett hallani, vagy valóban beképzelte az illető.
márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én Fényeslitkén nem hallom soha.
márc. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!