Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem büntetik azokat az...

Miért nem büntetik azokat az üzleteket, amelyek a gyümölcsök származási országánál rossz országot tüntet fel?

Figyelt kérdés
Több helyen tapasztaltam, hogy évek óta ugyanaz a tábla van kint bizonyos gyümölcsöknél, és teljesen változatos, hogy milyen országból származik a gyümölcs.
2022. okt. 26. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ellenőrzik őket ezek szerint.Fogyasztóvédelemnél tehetsz bejelentést.
2022. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a gyakorlatban nem teljesen mindegy?
2022. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2


Neked lehet, hogy mindegy, de felelős ember odafigyel rá.

2022. okt. 27. 09:05
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A lényegre nem jött válasz amúgy, ha almát akar enni és kinézi az adott fajta almát, akkor az x országost megeszi az y országost meg nem? Furi, ugyanazon a bolygón termett.
2022. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nos én nem szoktam személyeskedni, de most én kérdezhetném ezt akár, ugyanis a fő kérdésre nem sikerült válaszolni, hogy mit számít, ha ugyanazt a terméket nem x országban szedték le a fáról hanem y-ban...
2022. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Pedig nem mindegy hol termesztik.Van különbség ebben, de én nem vagyok szakember.Akik értenek hozzá és fontos ez nekik, az had vásároljon már olyat, amilyet akar.Joga van hozzá.


Én például szívesebben megveszem az osztrák húst a sparban, mint a románt.

2022. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
7: Ez egy totál korrekt válasz, igazából a kérdezőtől is ilyesmire számítottam, hogy talán kifejti, hogy mi az ok részéről de helyette ez van.
2022. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszed bedőlök neki, ha másik felhasználónévről adsz magadnak igazat?
2022. okt. 27. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
#8 Kérdező.Én írtam az #1 és #6 hozzászólást.A többit egy másik felhasználó írta.Itt legalább 2 különböző személlyel beszélgetsz.
2022. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Na ez a paranoia, de akkor jó, indok nincs.
2022. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!