Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi történne akkor ha például...

Mi történne akkor ha például elutazok Norvégiába, ott elkap az ellenőr, mert nincs jegyem, nem fizetek, nem mutatok dokumentumot, a rendőrségen egy szót sem szólok?

Figyelt kérdés
Ha nincs dokumentum és némasági fogadalmat teszek (vagy szimplán beteg vagyok), mi történik velem egy idegen európai országban? Nem tudják ki vagyok, honnan jöttem. Pl mondjuk Norvégia de lehet Lengyelország is.
2022. nov. 1. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hamar egy elmegyógyító intézetben találhatid magad.
2022. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ott mi történik? Hiszen nem értek norvégul. Megtanitanak?
2022. nov. 1. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ami általában, rendőrt hív… A rendőrnek meg már engedelmeskedni fogsz… Ha nincs nálad az ID-d az dupla probléma.
2022. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A rendőrök bevisznek az őrsre, majd látják(feltételezik), hogy valami nincs rendeben veled. Orvost hívnak, megvizsgálnak és elmegyógyintézetben helyeznek megfigyelés alá. Mindeközben a rendőrök megpróbálják kideríteni ki vagy. Tömegközlekedési csomópontok, repülőterek felvételein megpróbálják megtalálni, honnan jöttél. Ha pl megtalálják a szállodát ahol megszálltál vagy hogy mely repülővel jöttél, onnan már nyert ügyük van.
2022. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!