Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a liberális...

Miért van az, hogy a liberálisok elfogadhatatlannak tartják egy európai ország másik európai ország általi megszállását (Ukrajna), de Európa afrikaiak, arabok általi megszállását támogatják (migráció)?

Figyelt kérdés
2022. nov. 15. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Az arabok nem tankokkal és géppuskákkal jönnek ;D
2022. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező itt látszik hogy egy kalap alá veszel minden embert. Pl én liberális gondolkodású vagyok és elfogadok mindenkit, de az ilyen nagy számú migrációt ami annó megtörtént, nem tartom normális dolognak még két európai országnál sem, nemhogy egy arab és európai országnál, mert kontrollálatlan, és baromi nagy a kulturális különbség. Nincs azzal baj ha emberek szeretnének a világ egyik végéből a másikba menni, de azzal igen ha millióan akarnak hirtelen egyik helyről a másikra menni, mert mint írtam megborítja az egyensúlyokat. Ettől függetlenül normális és valóban dolgozni akaró emberek letelepedését én is támogatom, legyen akármilyen származású, csak ne ilyen tömegben jöjjenek és ne ilyen hirtelen hanem valahogy szabályozottabban kellett volna ezt kezelni. Mint láthatod kérdező liberális és liberális ember gondolkodása között is van eltérés, csak ti ezt nemtudjátok elviselni ezért van az hogy ha valaki másképp gondolkodik az idióta libsi lesz.
2022. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1: De attól még az eredmény ugyanaz lesz. Csak rosszabb, mert nem másik európai ország kultúráját hozzák ide, hanem a Közel-Keletét.
2022. nov. 15. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Szolgálatban a fideszes házörző kutyák :(
2022. nov. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Isti22 ***** válasza:
96%
Hát kedves kérdező, ha neked ugyanaz, ha lesz egy arab szomszédod, mint hogy egy orosz katona megerőszakolja a kislányod és agyonlövi a fél családod, majd elveszi a házad...
2022. nov. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: Vagy inkább hasonlítsd ahhoz, hogy az arab megerőszakolja a kislányom, vagy elvágja a torkát.
2022. nov. 16. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!