Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az eu valóban fel fogja...

Az eu valóban fel fogja függeszteni a 3 milliárdos támogatást?

Figyelt kérdés
Szerintem ez már igencsak beszédes tény hogy bajok vannak és az eddigi pénzek se jó helyre mentek. De még mindig sok narancspárti van, akik istenítik a jelenlegi vezetést. Lehet hogy időközben változik a helyzet és a visszatartott pénz meg fog jönni, de addig marad a rossz vélemény országunkról.
2022. nov. 24. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Mindenki gyűlöli a magyarokat, de legalább még egyre csóróbbak is vagyunk. Hajrá fidesz!
2022. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Meg vagy lepődve? A helyükben én sem adnék.

Megunták - a (magyar)népre hivatkozva - át vannak verve.

2022. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jogos szerintem is, de ezzel még jobban meg leszünk lőve a kormány jóvoltából és ez még csak a "válság" kezdeti szakasza. Igaz a válság csak a kispénzűeket érinti, a gazdagabb réteg még mindig jól él.
2022. nov. 24. 15:53
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Ez még nincs lejátszva. Orbán bejelentette, hogy a svéd-finn NATO csatlakozásról csak jövőre szavaz a Parlament. Szerintem addig fogja tolni, amíg a pénz meg nem jön.
2022. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3# Nem jól él, jobban él mivel 50-30%-os béremelést adtak maguknak orbánék.
2022. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#4 Amennyire lejáratta magát Putyin meg az oroszok, igazából a svédek meg a finnek ráérnek :D
2022. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, de ez inkább a végső megegyezés felé haladó mérföldkő, nem a dolgok lezárása. Csak egy felfüggesztés, ami vélhetően jövő év első felében feloldódik.
2022. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Az lehet, hogy Putyin lejáratta magát, de hogy a két legnagyobb vesztese ennek a háborúnak az ukrán és az EU lakossága, az is biztos.
2022. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs erős ellenzék, máskülönben gyorsan megváltozna a helyzet. Nem azt mondom hogy jobban élnénk, de nem lenne ilyen kiszámíthatatlan az élet. Ma dolgozol, holnap úgy fogadnak hogy megszűnt a munkád.
2022. nov. 24. 16:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Addig marad a Fidesz hatalmon, amíg előbb a teljes ellenzék le nem lesz váltva.
2022. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!