Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Viccet félretéve, igaz hogy a...

Viccet félretéve, igaz hogy a magyar parlamenti képviselők többsége munkájuk előtt kokaint fogyasztanak, hogy több önbizalmuk legyen a szócsatákban?

Figyelt kérdés

A Dél-Amerikai politikusoknál nyílt titok hogy kokaint fogyasztanak a jobb koncentráció és nagyobb magabiztosság érdekében.


Persze azért használják hogy kreatívabb legyenek a munkájukban, nem azért hogy “betépjenek” tőle.


A kokaintól kisebb dózisokban nem tép be az ember tőle, hanem inkább a koncentrációs képességeket növeli meg, így a politikusok számára egy nagyon hasznos dolog.



2022. nov. 28. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem nagyon vannak szócsaták....de sokan drogoznak azért közöttük szerintem is
2022. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ereszmászóról tudjuk, hogy drogozott, illetve tompikáról is közismert.
2022. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A fideszben nagy divat, azt én is tudom. De nem hiszem, hogy önbizalomhiány lenne a hátterében, egyszerűen romlott emberek, többségükben.


Akik ennyit hazudnak, lopnak, csalnak, ilyen képmutatóak és aljasok, azoknak eleve rohad a lelkük. A drog ideig-óráig gyógyír a számukra.

2022. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felületes a gondolkodásuk, ezért nincs önbizalmuk, ezért boldogtalanok az emberek.
2022. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, megint egy beteges kivetítő. Jajj!
2022. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz. A szabadidejükben húzkodják a csíkocskákat elbújva a világ elől :D
2022. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!