Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Soros mekkorát kaszálhatott...

Soros mekkorát kaszálhatott az elszálló majd hirtelen lezuhanó energiaárakon?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen most bukott, nem mindig papsajt.
2023. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyors keresés után nem nagyon találok a portfóliójában ehhez kapcsolódó befektetéseket. ( [link]


A legnagyobb befektetései a Rivian, Amazon, gyógyszeripari cég, stb. Az egyetlen energiaszektorral és vele kapcsolatos hír egy 2009-es cikk, amikor befektetett egy tiszta energiaforrásokat kutató cégbe.


Olyan cikkre sem bukkantam, ami arról írna hogy befektetett volna energiaszektorba az elmúlt időben. (volt egy miniszterelnöki megnyilvánulás, ami valami hasonlót implikált, de semmilyen alátámasztás nélkül, illetve a kormányfőnk nem igazán mérvadó befeltetési kérdésekben). Soros György van annyira tekintélyes/nagy befektető, hogy amennyiben energiaszektorba fektetne be, akkor jönnének róla a cikkek. Lehet hogy elsiklottam valamilyen részlet felett, amikor kutakodtam ezzel kapcsolatban, én erre juttottam.

2023. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, ez csak a napi zsidózás akart lenni, csak rossz kategóriába tette ki.
2023. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alain Delon ***** válasza:
Putyin az.
2023. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!