Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Andrew Tate koholt vádak...

Andrew Tate koholt vádak miatt van most bent?

Figyelt kérdés
Kinek állhatott útjában? Az egész sztori ezer sebből vérzik, a tanúk is máshogy adják elő ahogy olvadtam, össze vissza írnak róla, meg olvastam olyat, hogy a hat lányból négy nem is tekinti magát áldozatnak. Nekem ködös az egész. Nem mondom, hogy az ember a tisztesség mintaszobra, mert ki tudja mit csinál, csak gyanús az egész. Ennyire nem tűrik a jobboldali véleményeket? Ő nem a msinstream szöveget tolta, mint sokan. Vagy miért akarja ennyire mindenki a csávó vesztét?

2023. jan. 9. 19:26
A kérdező szavazást indított:
Tate szerintem is ártatlan, nekem se tiszta ez a sztori
TOP G
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem kellett volna krvakat futtatni, drogozni, meg kitudja még mit. A törvény így működik.
2023. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem ártatlan. Nem véletlenül van böriben. Így jár, aki nőket futtat, manipulál és szex munkára kényszerít. (Állítólag egy 14 éves kislányt is futtatott). Jó helyen van, maradjon is ott.
2023. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha koholt vádak alapján ülne előzetesben akkor az ügyvédei már telesírták volna a világsajtót. Elkapták a kopaszt :D nem baj, majd jön neki a Cobra hátulról :D
2023. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem tök mindegy? Kicsit lefaragnak az arcából, jót fog tenni neki.
2023. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem
2023. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!