Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kérdés oltatlanoknak?

Kérdés oltatlanoknak?

Figyelt kérdés

Ti hogyan büntetnétek meg az oltást kényszerítő munkáltatókat, az ellenetek akár erőszakra is uszító embereket, rokonokat akik érzelmileg zsaroltak, politikusokat akik majdhogynem táborokba zárattak, oligarchákot, gyógyszergyárosokat akik hasznot húztak az egészen, virulógusokat, kényszermaszkolókat, vendéglátókat, fodrászokat akik nem fogadtak oltatlanul, rettegőket akik miatt elment 2 év az életünkből, rendőröket akik ezt az egészet erőszakkal rákényszerítették, a médiát, celebeket akik ellenetek úszitottak.

Ti hogy torolnátok ezt meg?



2023. febr. 3. 12:20
1 2 3 4
 1/40 szántóvető ***** válasza:
45%
az életünket a fidesz tette tönkre a felesleges leállással,eü ellátás felfüggesztésével.a várólisták sosem fogynak el mert nincs akkora kapacitás a jelenlegi tudatosan leépített és szétvert rendszerben,ez jól látható.
2023. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
43%

Sehogy.

Van választási lehetőséged, mehetsz máshová dolgozni.

2023. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
73%

Nehéz kérdés, szerintem nincs rá jó válasz. Más a felelőség mértéke egy politikusnál, aki meghozott egy rossz döntést, mint pl egy étterem vezetőnek, aki maga is elszenvedi ezt a döntést és fél is. Bezárástól, büntetéstől, betegségtől. Az ilyen ügyekben az egész világ, az egész társadalmi rendszer a hibás, nem csak egyes emberek.

A hazug politikusokat mondjuk kapásból sittre vágnám.

2023. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
38%
Vajon miért csak az "oltatlanokhoz" szól a kérdés...
2023. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
80%

Sehogy.

A munkáltatóm előírta, megbeszéltük, hogy én nem oltatom be magam, inkább elmegyek. Kaptam haladékot, hogy gondoljam át. Nem gondoltam meg, ismét haladék, mert nincs a helyemre senki. Aztán lecsengett a dolog.

Akár mikor tudok menni máshová dolgozni, de akár a maszek munkámból is vígan megélek.

Nem mással foglalkozom, magammal.

2023. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

4

Kényszeroltottak is írhatnak

2023. febr. 3. 13:10
 7/40 anonim ***** válasza:
40%
Sehogy. Tulajdonképpen nekem ez az időszak volt az, mikor egyértelművé vált számomra, hogy mekkora mocskos a világ és mennyire le van butítva az emberiség. Én nem látok, nem is láttam ellenséget senkiben, akit sikerült átbszniuk egy ilyen enyhe kis mesterséges vírussal, vagy akit sikerült a félelemmel irányítani, ahelyett, hogy a józan eszét használta volna. Igazából mivel minden nyíltan zajlik, tudni lehet a jövőt is. Saját maguk és az emberiség alatt vágja a fát az, aki még mindig bedől a baromságoknak. Bosszút állni nyílván nem az embertársaimon szeretnék, hanem azokon, akik ezekről a dolgokról tehetnek. Aki az ellenségem ellensége, az a barátom.
2023. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
56%
Teljes vagyonelkobzás és életfogytig tartó börtönbüntetés.
2023. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
38%
A legnagyobb probléma itt is az emberi hülyeség volt. Pl. amikor a sok paraszt az elején szétterjesztette a vírust a világban, mert beteg, de azért mindenfelé utazgatni azt muszáj.
2023. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
57%

"politikusokat akik majdhogynem táborokba zárattak"

Az a "majdnem" szó elég kemény munkát végez ebben a mondatban. A politikusok a kezdetektől fogva töketlenkedtek, itthon is csak az első hullámot sikerült értelmesen lekezelni, más országokban még azt sem.

Az oltás kötelezővé tételét itthon áttolták a munkáltatókra, amikor pedig elkezdett terjedni az Omikron minden európai ország feltette a kezét és lovak közé dobta a gyeplőt.

De aki szerint az is börtönnel büntetendő, hogy a rokonai csúnyán néztek rá, attól mit várunk.

2023. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!