Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Szitakötő-program mennyire...

A Szitakötő-program mennyire készült el mára?

Figyelt kérdés

Nap mint nap egy csomó plusz kamerát fedezek fel mindenhol (némelyik oszlopon akár 4-et is), de vajon a teljes megfigyelhetőséget lehetővé tevő kamerarendszer mennyire épült már ki?


https://www.youtube.com/watch?v=edlF_Y6v54Y



2023. febr. 20. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de jó lenne, ha működne, ha már szervezett antifák is garázdálkodnak az országban. engem meg kamerázhatnak nyugodtan, ha nincs jobb dolguk. Ezek mindig a becsületes állampolgárt védik.
2023. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát azért nem ilyen egyszerű szerintem. bárcsak ilyen szép célok miatt akarnák, de nem hiszem, hogy ilyen naivak lehetünk ...

és egyébként ahogy látom, elég jók működik, mert mostanában szinte mindenkiről tudnak képet varázsolni, akár egy parfümtolvaj akár verekedő... szóval nagyon sokat javult, ez biztos, csak kérdés, mennyire teljes a terv.

2023. febr. 20. 20:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!