Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Belépnél az LMBT-be, ha az...

Belépnél az LMBT-be, ha az előmeneteled múlna rajta?

Figyelt kérdés
Már vannak olyan vélemények, amelyek szerint az egyetemi felvételiken hivatalosan is értékesebbnek kell tekinteni a tagokat és kedvezni nekik plusz pontokkal a heteroszexuálisokkal szemben. Persze ez még nincs érvényben, de a női kvóta is így kezdődött és az már valós. A jövőben lehet hasonlókra számítani az oktatás és az álláskeresés során. Hasonlóan, ahogy a kommunista időkben.

2023. febr. 24. 18:00
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem mondod el, akkor miért vádolsz azzal, hogy hazudozok rólad?
2023. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
91%
Ja, ó, akkor, ha nem vagy Orbán hívő, akkor bocsánatot kérek. De miből gondolod, hogy én buta és igénytelen vagyok?
2023. márc. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:
Ez is a te mániád, hogy ha már a kérdést nem bírtad felfogni, akkor velem foglalkozol, hogy bekategorizálj és a személyemet tudd támadni.
2023. márc. 7. 00:37
 54/60 A kérdező kommentje:
Abból, hogy rémesen idióták a kommentjeid...láttam már helytálló LMBT-párti érveléseket, de amiket te írsz, azoknak nagyjából semmi köze semmihez. Az indokolatlan Orbánozás csak a jéghegy csúcsa.
2023. márc. 7. 00:39
 55/60 anonim ***** válasza:
37%

Teljesen felfogtam: elképzeltél egy világot, ahol LMBTQ-uralom van, és ahhoz, hogy valaki feljebb lépjen a szamárlétrán be kell lépni egy LMBTQ-szervezetbe.

"Már vannak olyan vélemények, amelyek szerint az egyetemi felvételiken hivatalosan is értékesebbnek kell tekinteni a tagokat és kedvezni nekik plusz pontokkal a heteroszexuálisokkal szemben."


Tudnál ilyen forrást is mutatni nekem? Ilyen írott vagy íratlan véleményt? Előre is köszönöm!

2023. márc. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
23%
Szóval akkor nem vagy Orbán-hívő? Mert a jelzőkből, amiket a vitapartneredre, vagyis rám használsz "idióta", "buta", "igénytelen", erre lehet következtetni. Orbán Viktor is, mikor ellenzékben volt, akkor is nyilvánosság előtt nevezte Gyurcsányt "lotyaszájúnak". Meg aztán itt ez a Bayer Zsolt. Még a pápát is "demens vénembernek" titulálta.
2023. márc. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
49%

De nem is koptatom a billentyűzetet, hiszen:

"Hoc scio pro certo: quoties cum stercore certo, vinco seu vincor, semper ego maculor."

2023. márc. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:
Azért a pofátlanságnak is van határa. A személyemre irányuló kategorikus kijelentéseket teszel a semmiből, amiket persze semmivel nem tudsz alátámasztani, de a felelősséget nem vállalod a saját állításaidért. Majd te követeled tőlem, hogy támasszam alá a kérdésemben szereplő FELTÉTELES jövőkép bekövetkezésének a realitását, illetve bizonyítékokat követelsz tőlem arra, hogy ez másokban is felmerült. Ismétlem, én ESHETŐSÉGRŐL írtam, te pedig BIZTOS állításokat tettél rólam. Szerinted nekem kell bizonyítanom. Gyanítom, nem érzékeled, hogy hol a probléma.
2023. márc. 7. 00:52
 59/60 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként belépnék az LMBT-be, ha az Lovak, Marhák, Birkák Támogatói, hadd szaporodjanak azok a nemes jószágok és éljenek boldogan. Illetve akkor is belépnék, ha az LMBT a Legyünk Mégis Barátok Társaság. Mert hiába van jobb- és baloldal, különböző világnézeti, mi mind emberek vagyunk.
2023. márc. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
32%
Ha a tudatlanság hangos lenne, neked beszakadna a dobhártyád kedves kérdező.
2023. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!