Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sajnálod az iszap károsultakat...

Sajnálod az iszap károsultakat, fogsz nekik adakozni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkanélküliként nincs lehetőségem jelenleg adakozni, és ha találok is munkát, akkor se valószínű, hogy egyből lesz annyi pénzem, amiből adakozni tudnék, de apám dolgozik a helyszínen, ő a munkájával segít.
2010. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, már 2 sms-t küldtem, tudom nem sok, de ha minden családból küldenek akár 1-et is az segíthet(Haitire, Felsőzsolcára is küldtem)

17F

2010. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is munkanélküli vagyok és örülök, hogy élek de ha tehetném igen, segíteném őket.
2010. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
200 forintot ilyen kiadást munkanélküli létemre is megengedhetek magamnak.
2010. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

igen és még fogok is!

ha értenék az ökológiai katasztrófákhoz magam mennék oda segíteni!

Össze kell fogni

2010. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20:28 - Örülj neki, én nem, mert még a határozatot se kaptam meg.
2010. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan ember aki ne sajnálná őket. Ez egy borzalom. Sajnos az egyik munkatársam is érintett az ügyben őneki is mindene odalett. Én Devecser határában dolgozom és mindennap mikor elmegyünk az iszappal elöntött terület mellett legszívesebben sírnék pedig engem nem ért semmilyen kár, de látva azt hogy emberek derékig vörös iszappal borítva és keservesen sírnak, hát ez engem kiborít. Sajnos átéltem a keddi pánikot is mikor délelőtt szóltak hogy mindenki hagyja el a területet mert újabb gátszakadás történt. Gondolhatjátok milyen ideges volt mindenki a kisgyerekes anyukák sírtak hogy mi lehet a gyerekekkel. Később kiderült hogy téves riasztás volt. De még otthon is remegtem idegességemben.Otthonról tévéből nézve teljesen más mintha közvetlen közelről éli át az ember. És igen én is fogok adakozni. Csak azt nem értem a média miért nem jár utána az információknak mielőtt leadják nagyon sok olyat mondanak ami nem igaz vagy nem pontos az adat. Ezt csak az tudja aki érintett az ügyben.
2010. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én nem hívok segélyvonalat és nem küldök sehová semmit. Amit adni akarok, azt elviszem magam, mert az sem biztos, hogy oda kerül az adomány, ahová szántam. :S
2010. okt. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves Előző! Ezzel mi is így vagyunk. Összeszedtük a környék adományát és személyesen visszük le. Én még emlékszem rá hogy szegény Felsőzsolcaiak sem jutottak hetekig (vagy hónapokig?) hozzá. Nem a raktárnak adományozták az emberek, úgy tuti ha látjuk.
2010. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!