Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem van tele a...

Csak szerintem van tele a gyakorikerdesek.hu fidesz trollokkal?

Figyelt kérdés
Itt most nem arra pár fidesz hívőre gondolok, akik néha kiírnak ezt-azt, hanem a (valószínűség) fizetett bér propagandistákra. Mert szerintem más magyarázat nincs arra a rengeteg álcázott kérdésre, amik mostanában megjelennek az oldalon.

2023. márc. 3. 05:16
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
68%

#30 az egész életük ebből áll. Csak a magyar alja réteg lelkére tapintott rá az orbán, mert ezeknek ez kell:

-paternalizmus

-mások hibáztatása

-áldozatiság

-A hit hogy titokban különlegesek, de elnyomják őket (nyugat, soros, zeu)

-ne kelljen felelősséget vállalni

-oldja meg a nehézségeket más

-segély

2023. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
14%

Jaaaaa, hogy csak nektek szabad 0-24 fröcsögni, ha valaki mond egy rossz szót az undorító LMBTQ-ról, meg a 101. kitalált nemről. Ahaaa, mostmár mindent értek.


De ti nyugodtan beszólogathattok nekünk? Nem, libsikém.

2023. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
23%
Ha totál független nézem a dolgokat nekem inkább a baloldali trollkodás a gyakoribb amit látok a direkt provokáló kérdések terén is illetve a kérdések alatti beszólogatások tekintetében is gyakrabban látni.
2023. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
29%

Na most hogy b.ziztál egyet mesélj már Kaleta pedomaciról és az ereszes Szájerről.

Vagy beszéljünk kocsis mátékáról aki olyan forró mint a radiátor fizet egy nőnek aki eljátsza hogy együtt vannak közben a csaj kapcsolatban él igaz egy másik férfivel.

Azok jó bu.ik?:)

Te agymosott birka.:)

2023. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
74%
Miért kell bármilyen oldalhoz tartozni valakinek akinek nem tetszik az a lopás amit a Fideszesek csinálnak az elmúlt 13 évben?
2023. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
80%

#35 ezért: [link]


Ennyit bírnak eltárolni a birkák 1 biten

2023. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
26%
Na ellenzéknek a birka és a krumpli szó maradt meg pl papagáj szinten, ha nincs értelmes hozzászólásuk beböfögik ezt. :D
2023. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%

ha nincs értelmes hozzászólásuk beböfögik ezt. :D


Vagyis.. Mindenre beböfögik ezt.

2023. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
73%
#37-38 Nem értem hogy várjátok el azt, hogy értelmesen lehessen beszélni a Fideszesekről akik az agyhalál szintjén a valóságtól teljes mértékben elrugaszkodva léteznek...
2023. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
31%

soros brüsszel soros brüsszel soros brüsszel


Ez a fideszesek tudománya.

Agyhalottak.

2023. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!