Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mitől zuhant le ennyire a...

Mitől zuhant le ennyire a szellemi színvonal a nyugati világ médiájában?

Figyelt kérdés
Régen, pl. '70-es években még az amerikai beszélgetős műsorokban is intelligens társalgás folyt, most meg mintha a proliság lenne a menő. Minél bunkóbb, otrombább, ízléstelenebb vagy, annál inkább előtérbe tolnak. Ez a kereskedelmi tévék, valóságshowk eredménye? Szerintem sose szabadott volna az RTL-t beengedni az országba.
2023. márc. 4. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Szerencsére az évi 130 milliárd forintnyi adófizetői pénzből működő köztévén nagyon magas a színvonal.


https://www.youtube.com/watch?v=QspYPMHQkCQ

2023. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: Jó lenne, ha az orbánozásodat nem itt élnéd ki. Unalmas már, hogy nem lehet feltenni itt egy kérdést anélkül, hogy ne a Fideszről kezdjetek beszélni.
2023. márc. 4. 18:34
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Jó lenne, ha a nyugativilágozásodat nem itt élnéd ki.

Unalmas már, hogy állandóan a nyugativilágozást tolják itt a retardjobberek, aztán mikor szembesítik őket azzal, hogy magyarország minden szinten és aspektusban ezerszer szánalmasabb sz-rrakás, mint bármelyik nyugati ország, akkor rinyálni kezdenek.

2023. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: Hol írtam én olyat, hogy Magyarországon nem a proliság megy a médiában? Itt is ugyanaz van. De kösz, hogy megint behoztad a szokásos balos libsi fröcsögést.
2023. márc. 4. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol a média alkalmazkodik az igényelhez. Ezért olyan mindenhol amilyen. Kritikán aluli. Amig erre igény van, addig ilyen műsorok lesznek. Én már 5 éve nem nézek se hireket, se ilyen szennyműsorokat, mint: valóvilág, mindenféle igénytelen tehetségkutatók, nyereményjátékos marhaságok és társai.
2023. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: Én se, csak ritkán látok belőlük egy keveset, de az is földhöz vág. De nem tudom elképzelni, hogy erre van igény. Megy valami Van életünk nevű szutyok is az egyik adón. Mint a majmok az állatkertben...
2023. márc. 4. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Én olyanokat szoktam visszanézni a médiából a neten, mint pl: Legyen ön is milliomos, Heti hetes. Amiben volt szórakozás, humor, vagy épp tudás. De a mai generációt ezek nem érdeklik. Csak s.ex legyen benne, káromkodás, meg igénytelenkedés, megjátszás, kétszinűsködés.
2023. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"Én se, csak ritkán látok belőlük egy keveset, de az is földhöz vág"


Akkor egy ideggyenge snowflake kis b-zi vagy, ha ennyi is földhöz vág.

Mi lenne veled, ha valódi problémákkal kéne szembenézned, te kis f-spermet? :DD

2023. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 19:56


ékes példa vagy, hogy neked valók ezek a műsorok. Meghagyjuk neked, nézd egészséggel, nem fogom sajnálni.

2023. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!