Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » LMBTQ ideológia: miért bolondí...

LMBTQ ideológia: miért bolondítják meg az embereket a nemátalakító műtéttel amerikában?

Figyelt kérdés
Undorító, hányingerkeltő csonkítások. És borzasztóan szánom ezeket akik ebbe belemennek... Orvosokat büntetném!

2023. márc. 13. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
LMBTQP 🤯😤
2023. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Mert a társadalom legkisebb egysége a CSALÁD és a biológiai NEM. Ha ehhez a kettőhöz nem kötődsz cél nélküli zombi lesz az ember akit könnyen iráyníthatnak!
2023. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
A gyereket egy életre rönkteteszik ezzel a hormonkezeléssel. Nem egy lett öngyi emiatt
2023. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

#3 A kérdező egy szóval nem említette a gyerekeket.

De felnőtt transznemű emberek között igen alacsony azok száma, akik megbánják (kevesebb, mint 1%). És ezzel riogatni olyan, mintha az épp gyermekre vágyó pároknak megmondanád, hogy ne csináljanak gyereket, mert x%-a Down-szindrómás lesz, meg rákos beteg a született gyerekeknek.

2023. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan aki ilyen műtéten részt vesz? Komolyan?
2023. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azemberek alatt mindenkit értettem, felnőtteket, szülőket akik hagyják a gyerekeket. Sok fiatal még akár felnőtt is megbánja. Be kéne ezt tiltani
2023. márc. 13. 16:37
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
#6 Miért csesszünk ki a transzok 99%-ával, csak mert 1% megbánja? Neveljük jobbkezesnek a balkezeseket is?
2023. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én minden nap megbánom, hogy ittam egy sört, mert úgyérzem, hogy megcsaltam, azt, amit nem ittam meg. Most akkor tiltsuk be a sört?
2023. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A probléma azért felfoghatatlan számodra, mert igazi kommunista országban élsz.


Amikor társadalmilag eljutunk oda, hogy teljes és elidegeníthetetlen jogod van szabadon dönteni magad felett, akkor előjönnek ezek az extrém dolgok. A szabadság vagy teljes, vagy nincs, és most ezen pörög az amcsi közélet, hogy ezt a lehetőséget sem veszik el.


Ezt elmagyarázni egy országban, ahol feljelentést lehet tenni egy központilag meghatározott ideológiától eltérő viselkedés miatt, lehetetlen.


Nem a pöcsös lanyokert harcolnak, hanem a szabadságuk miatt, hogy azok lehessenek következmény és akadály nélkül. Ahogy egyébként nagyjából mindenki más ugyanilyen jogaiért is.


Mellesleg gödörbe ásnám a sok hulladékot aki ilyen LGHDTV hívő meg aktivista, engem idegesít végtelenül 😂

2023. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Jó dolgukban teljesen elveszítették a realitásérzéküket és az sem elhanyagolható tény,hogy hatalmas biznisz egyes embereknek az ilyen műtétek vállalása.
2023. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!