Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az hogy digitális valutát...

Az hogy digitális valutát akarnak bevezetni az nem összeesküvés elmélet, de az hogy egy gazdasági összeomlással teszik ezt az már igen?

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon hátúlról fogalmazva, ha csak bankkártyát használsz -mint én- és kp mentesen élsz, már akkor is digitális valutát használsz, mivel nem tudod, hogy a pénzed fizikai formája pontosan hol van. Ezért összeesküvés elmélet az, hogy a gazdasági összeomlást egy már most is létező formára próbálsz ráhúzni.
2023. márc. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
A hagyományos pént felett eljárt az idő, idejétmúlt,hamisítható,csak a baj van vele úgyhogy ki kell vezetni amint lesz jobb alternatíva helyette.chip a bőr alá és ezzel lehessen fizetni, legyen elég egy kód meg egy aláírás hozzá..
2023. márc. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Az összeesküvés elmélet az, ami nem hivatalos, nyilvános. Én egyelőre még azt sem hallottam, hogy be akarnák vezetni a digitális pénzt.
2023. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig deee
2023. márc. 23. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as, mert még nem láttad pl. ezt a videót:

[link]

2023. márc. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!