Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek ki fog törni a...

Szerintetek ki fog törni a 3-dik világháború?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem is világháború tovább terjedhet Ukrajna-Oroszország közt a harc ami éríntené Magyaroszágot?


Nem vagyok nagy politikát hallgató igazából fingom nincs róla kár vagy nem kár de elgondolkodtam, hogy mi van ha berobban egy háború.


Ti mit tennétek? Főleg akinek kicsi gyermeke van.



2023. márc. 23. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, remélem nem.
2023. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Biztosat mondani nem lehet. Csak reménykedhetünk abban, hogy az országunkat nem éri el, és a politikusaink nem jelentenek ki még több olyan mondatot, ami belesodorna bennünket...


De hogy mit tennék, ha itthon is lenne... ezen már elgondolkoztam párszor. Az életösztönöm menekvésre hajlana, de reálisan nézve, egy idegen országban, egy menekült táborból tovább lépni, úgy, hogy nincs se rokon, se ismerős... ugyanúgy egyenlő lenne a halállal.

2023. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Egy világháborúban nem sok mindent lehet tenni sajnos..
2023. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Pár milliárd emberrel könnyebb kellene hogy legyen a bolygó,hogy megtisztuljon a Föld.
2023. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jaj istenem remélem nem lesz baj :( Bár már amilyen fejlett némelyik ország ledobnának egy atom bombát azt szevasz. De bele gondolok és a sírás kerülget, hogy a gyermekemnek meg amúgy senkinek ne legyen semmi baja :(
2023. márc. 23. 20:41
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Remélem, hogy nem, mert ha az ország jelenlegi vezetésén múlik mi leszünk az elsők akiket bedarálnak.
2023. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4# igen... De ez annyira borzalmas Orban is loki a sok csalad "tamogatast" osztonoz, hogy szuljel de basszus tulnepesedes van... a kornyezet szennyezesrol ne is beszeljunk ha nem lesz haboru majd a termeszet tesz tropara mindent amit persze mi generalunk
2023. márc. 23. 20:43
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy én látom, Amerika belesodorja európát egy világháborúba, az idióta EU vezetés meg nemlátja ezt hagyja hogy Amerika diktáljon Európába is és hecceli ezt a zelenszkijt is az oroszok ellen még az is lehet hogy pénzelik is csak hogy az oroszokat gyengítse.

Az EU vezetése történelmi nagy hibát követ el mikor fegyvert lőszert szállít ukrajnának az Amerikaiak biztatására hiszen Ukrajna nem Nátó tag és nem EU tag ezért távol kellett volna maradni az EU-nak ettől a háborútól, maximum annyit kellett volna teni az EU-nak hogy felszólítja őket arra hogy békés tárgyalásokkal rendezzék a problémájukat.

Még most sem lenne késő kiszállni az EU-nak de nemfog és ebből akár világháború is lehet ami hozzánk is elér és legyilkolják a fiataljainkat akkor aztán biztos végünk lesz így is kevesen vagyunk. De nelegyen igazam.

2023. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
#8: Nem vagy a legélesebb kés a fiókban, ugye?!
2023. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Ezt muszáj minden nap 2 embernek megkérdeznie? Borzalmasan unalmas mar,hogy nincs olyan nap ahol ne kerülne elő az oldalon ez..
2023. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!