Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az LMBTQ miért akarja mások...

Az LMBTQ miért akarja mások gyerekeit átnevelni?

Figyelt kérdés
Amerikában már 4-5 éves kortól támogatják a "tranzíciót". Az egyik amerikai iskolában a woke aljas tanárok a szülők tudta nélkül társadalmi nemváltásra buzdították a diákokat. Drag queenek gyerekeknek szexuális táncot adnak elő. Stb.

2023. márc. 25. 18:34
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
86%

Ha ekkora szívügyed a gyermekvédelem az nagyjából ott kezdődik, hogy az imádott vezetőid:

a) elég és megfelelő egészségügyi intézményt biztosítanak arra, hogy a nők szüljenek,

b) rendszerszintű megoldást keresnek a nők terhesség alatt átélt problémáinak a megoldására, a szülés előtti és utáni depresszió kezelésére,

c) elérik, hogy ne tudjon kiosztani hetvenezer darab cipősdobozt karácsony előtt a Máltai Szeretetszolgálat (ennyi gyerek él létminimum alatt ma Magyarorsszágon akinek a szülei egy narancsot nem tudnak/akarnak venni karácsonyra),

d) elérik, hogy a katolikus egyház kivizsgálja az elképesztő mennyiségű szexuális visszaélést amit eltusoltak/eltitkoltak és felelősségre vonják az elkövetőket és ezzel meggátolják az újabb zaklatások elkövetését,

e) elérik, hogy ne legyen tele a rendszer "nem örökbeadható" állami gondozottakkal akiknek kb. kilátástalan a helyzete...


soroljam még?!

2023. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
#20-ast miért pontozták le? Ennyi itt az újbolsi?
2023. márc. 25. 19:20
 23/56 anonim ***** válasza:
26%

20@ "'"Mindenkinek joga van saját magának kiválasztania mi legyen az életben a biológiai neme."



Nincs jogod. Van egy törvény, ami nem engedi, a természet törvénye. Akárhogy is ellenkezel vele, a végén ő fog nyerni."


Pont ez a lényeg, hogy már nem fog. Ezt már túlhaladtuk

2023. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
77%
Megjegyzem a természetben is előfordul a homoszexualitás. Szóval természetes.
2023. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
#23: Nem.
2023. márc. 25. 19:24
 26/56 anonim ***** válasza:
92%

"Mit kell ezen jelenteni?"

Dunát lehet rekeszteni már az ilyen provokatív lmbtq kérdésekkel, ha valóban érdekelne válasz, visszakereshetnéd az eddigi 700 ilyen kérdést. Ennek az egyetlen célja a folyamatos provokáció, ezért én is jelentettem.

Azért van egy határ. Találjatok ki most már más témát.

2023. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
92%
Én is jelentettem a kérdést van már sok hasonló jellegű kérdés informálódj azoknál
2023. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
97%
Ne provokálj.
2023. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
#29: Ezt mondd az LMBTQ-nak.
2023. márc. 25. 20:10
 30/56 anonim ***** válasza:
92%
28as A spicli az aki beköp másokat, az hogy itt jelentek egy kérdést ami szabályt szeg az oldal használatához tartozó jogom, amit megkaptam mikor regisztráltam ide, van egy kis különbség a kettő között :). Ha normális kérdéseket tudnál kiírni akkor nemkéne az oldalnak ezt funkcióját használnunk, próbálj meg inkább ebbe az irányba tendálni
2023. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!