Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról hogy...

Mi a véleményed arról hogy amerikában a facebook, meta, whatsapp és a különböző menstruációt követő alkalmazások információt nyújtanak a rendőrségnek ha úgy gyanítják hogy az őket használó nők illegális abortuszt hajtottak végre?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. márc. 28. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
És ha élvetélt simán??
2023. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem érdekel Amerika.
2023. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Azért az USA elég furcsa, ha belegondolsz. Egyszerre iszonyú liberális és konzervatív államai is vannak.


Tudtátok, hogy legális pl. szülő beleegyezésével kiházasítani a 18 alatti gyereket?


Ott is van néhány állam, ahol nem szívesen élnék.


Amúgy nagyon nem egy szegénybarát intézkedés, a gazdagok átmennek másik államba abortuszra, ahol nem illegális, a szegények meg nem tudják kifizetni. Sok értelme nincs ennek az abortuszellenességnek ott sem, csak egyre több az iskolázatlan ostoba ember.

2023. márc. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

3-as, mondok egy még érdekesebbet, ami a különböző államokban van az abortuszt illetően.



Van egy olyan állam, ahol nem lehet abortuszt végrehajtani, még olyan többszörösen minősített esetben sem, mint ami jó pár éve történt:

- tiz-tizenkét éves kislányt

- a HIV pozitív

- nagybátyja

- megerőszakolva

ejtette teherbe.

És nem vetethette el a gyereket a kislány az ottani törvények miatt!

Míg két állammal arrébb akár a 36. héten (!!) is meg lehet szakítani a terhességet, ha úgy van. Nem írtam félre a hetet, jól olvasod. Amíg meg nem születik, művi úton, császármetszéssel elpusztítják a már majdnem megszületendő magzatot.


Ennyire nagy kontraszt van USAn belül is

2023. márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

"Tudtátok, hogy legális pl. szülő beleegyezésével kiházasítani a 18 alatti gyereket?"

Ez Magyarországon is legális 16 év fölött.

2023. márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Az is hülye, aki a menstruációit alkalmazásban rögzíti.
2023. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Az amcsikkal sok minden nincs rendben. Mint ennyit jajveszékelnek az abortusz miatt, mert “kiolt egy életet” de az tök oké, hogy havonta vannak iskolai lövöldözések, az nem baj, a fegyvertartást nem kell szigorítani.

Amúgy én is ilyen alkalmazásban követem, simán előfordul, hogy elfelejtem. De nyilván aki ennyire kriminalizálni akarja a nők önrendelkezési jogát, azt nem fogja érdekelni.

2023. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nálunk a gyerek beleegyezése is kell hozzá.
2023. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem kell sajnálni az olyan bolondokat, akik ilyen "alkalmazások" hiányában azt sem tudják, hogy merre vannak arccal. Megérdemlik!
2023. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!