Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Toroczkainak mi a véleménye...

Toroczkainak mi a véleménye Polgár Judit sakkozóról?

Figyelt kérdés
Nem zavarja hogy zsidó? Neumann János egyetem átnevezésén gondolkodik e már a mihazánk mozgalom?

2023. ápr. 24. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Honnan tudjuk hogy másoknak mi a véleményük egy adott dologról?Annyit mondhatok hogy orbánt sokkal jobban utálja ebben biztos lehetsz.Tesség, lehet kattogni rajta.
2023. ápr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert a Mi Hazánknak baja van a zsidókkal?
2023. ápr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem politizál, azzal T.L. sem foglalkozik.

Neumann egy tudós volt, rég meghalt, senkit nem bántott és őt sem bántja senki.

Polgár Judit meg a sakkon kívül semmi közéleti-politikai tevékenységet nem végez.

Nem irányul rájuk T.L. figyelme.

2023. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
a mi hazanknak nincs baja a zsidokkal, inkabb a ciganyokkal
2023. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd tőle!
2023. ápr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Bemegy a Polgári hivatalba a Judithoz.
2023. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A Pógá Judit hivata'ba.
2023. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Uhh gec


Tehát szerinted ha valaki zsidó, azzal baja van a Mi Hazánknak...

Nagyon tudatlan buborékban élsz.

2023. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kretens ***** válasza:
100%
Szerintem a sakk a leg univerzálisabb találmány ami eddig létezhetett vagy kitaláltak.Én sok sakkozót főleg amatőröket ismerek akik pozitiv és negativ értelemben is besorolhatók a világlátásukkal kapcsolatban viszont a sakk egybe kovácsolja őket.Például sokan bal sokan jobboldali és sajnos vannak szélsőségesebb nézeteket is valló sakkozók de ez a játék felülirja mindezt ha egy versenyen együtt vannak.A harc a hatvannégy mezőn zajlik és a parti végén kezet fognak.És ez a lényeg mert az ellentétek ármánykodás cselvetés mind kirajzolódik egy sakkpartiban és nem a valóságban ölik egymást.Én Torockai Lászlót a nyilatkozatai a parlamenti felszólalásai eddigi tettei alapján hogy milyen ember és hogy mi lehet a véleménye Polgár Juditról szerintem az lenne hogy van egy honfitársunk aki kitartó munkával sok alázattal sok szép sikert és hirnevet szerzett hazánknak.Egyébként az elmúlt harminc évben ezt például hány volt és jelenlegi politikusunkról mondhatnánk el?
2023. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!