Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A radikális jobboldali emberek...

A radikális jobboldali embereket miért foglalkoztatja ennyire mások szexuális irányultsága?

Figyelt kérdés
Felnéztem a kuruc.info-ra és az Ungár-Toroczkai vita alatt lévő hozzászólások jelentős része Ungár szexuális irányultságára irányult. Miért foglalkoztatja őket ez ennyire, amikor nem is ezen múlik, hogy valaki jó vagy rossz ember? Ráadásul Ungár abszolút diszkréten kezeli ezt a dolgot, soha nem beszél a magánéletéről.

2023. máj. 5. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert megmondják nekik, hogy mi foglalkoztassa őket!
2023. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert korlátoltak. Megjegyzem nem mindegyik ilyen azért.
2023. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Téged miért foglalkoztatnak a kuruc.info oldalon az Ungár-Toroczkai vita alatti kommentek?
2023. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
# Mert kíváncsi vagyok rá, hogy miért foglalkoztatja őket mások szexuális irányultsága. Szeretném megérteni.
2023. máj. 5. 16:52
 5/15 A kérdező kommentje:
#3*
2023. máj. 5. 16:52
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Hát szerintem meg a baloldal nyomatja ezt a témát egyre agresszívabb módon, már a gyerekek irányába is. Nyilván erre megvannak a válaszreakciók is.
2023. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az az értelmes válaszreakció, hogy magukat a meleg embereket kezdik gyalázni?
2023. máj. 5. 17:17
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
7# a gazdád még fb-re is kiírta hogy no gender
2023. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#5 Ehhez mindössze annyit kell tenned, hogy csendben maradsz. The quieter you become, the more you are able to hear.
2023. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Engem jobban zavar az, hogy egyesek gyerekeket, pontosabban mások gyerekeit homoszexualitással és transzneműséggel akarnak traktálni.
2023. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!