Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobboldaliak! Ha azt állítjáto...

Jobboldaliak! Ha azt állítjátok hogy ti nem nézitek inkubátornak a nőket akkor mivel magyarázzátok ezt a kommentet?

Figyelt kérdés

Megerőszakoltak? 9 hónap kóma!


[link]


Férfiak! Ti mit kezdenetek ha egy másik férfi megerőszakolna, majd utána 9 hónapra mesterséges kómában tennének és úgy ébrednél hogy felvágták a hasad? Rémálomnak hangzik igaz?



2023. máj. 25. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 A kérdező kommentje:

Mint egy horrorfilm

Éjszaka közepén letepernek, kést a nyakadhoz szorítva 2 órán át reszelnek, majd 9 hónapra mesterséges kómába helyeznek. Mire felébredsz egy vággal a hasadon ébredsz.

2023. máj. 25. 11:26
 2/87 anonim ***** válasza:
95%
A manus nagyon nem normális.
2023. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
96%
Én nem nézem inkubátornak a nőket. A kommentet azzal magyarázom, hogy az illető hülye.
2023. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
91%
Csak simán nővé operálnám...
2023. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
75%

Kezdjük avval, hogy ez egy ultrakonzervatív hozzáállás. Én jobboldali vagyok, de emberi jogokat tekintve liberális. (nem a közbeszédben libsinek hívott eszmerendszer vagy woke elmevírus híve, hanem a klasszikus értelemben vett liberális) A nőknek jogukban áll eldönteni mi legyen ha teherbe esnek.

El tudom fogadni viszont az életvédők érveit miszerint a magzatnak is vannak jogai vagy a vallásos emberek hozzáállását az abortusz témához, de ez az agymenes amit írt az illető ennek köze sincs ezekhez se a realitáshoz.

2023. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
77%

Mindkét oldalon vannak agyhallottak. A jobb iOS és a baloldalon is.


Ahogy vannak dolgos cigányok és vannak börtöntöltekék cigányok, ahogyan vannak dolgos magyarok, és börtöntöltekék magyarok.

Ahogy vannak normális fideszesek is, de vannak birka fideszesek is, s ahogy vannak birka dk-sok is és vannak normális dk-sok is.

2023. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
26%
6: köszi, hogy megengeded, hogy nőként dönthessünk a saját testünk felett. Hogy helyettünk is eldöntöd, hogy mi áll jogunkban és mi nem. De rendes vagy, köszi!
2023. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
36%

8: nem a saját tested...ideje lenne már felfogni


Értem én a jó szándékú elgondolást, de megvalósíthatatlan. 9 hónap öntudatlan állapot visszafordíthatatlan egészségkárosodáshoz vezet, ha nem értelmileg, fizikailag mindenképpen.

2023. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
40%

9 tehát egy férfi rendelkezhet a saját teste felett, egy nő nem?


hmmm

2023. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
15%
10: ha gyereket vár, akkor a férfi sem
2023. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!