Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nyugati propaganda szerint...

A nyugati propaganda szerint az orosz sajtót azért kell propagandasajtónak hivni és nem olvasni mert ha ráébrednének az igazságra akkor sokan átállnának a túloldalra?

Figyelt kérdés
2023. máj. 28. 09:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2023. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Milyen igazságra, te szerencsecsomag? :DDD


Az orosz sajtó éppúgy propagandát csinál és hazudozik folyton a háború kapcsán :D

2023. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Én nem a nyugati propganda vagyok, egyszemélyben irok, sosem voltam istenkomplexumos, de én úgyérzem, hogy az orosz propagandát azért hivják propagandának, mert a mindenkori orosz kormány kommunikációját erősiti, ami nem teljesen fedi a valóságot.

Legalábbis én nem hallottam még olyat, hogy egy ilyen propaganda médiában egy darab saját, önálló rendszerkritika valaha is megjelent volna.

2023. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3

Valamit félreértettél Én a nyugatit neveztem propagandának az orosz az sajtó!

2023. máj. 28. 09:39
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem értettem félre, a nyugati sajtóban rendszeresen jelennek meg kormánykritikák, buktatnak le politikusokat, és, aki szerint ez nem igaz, nézzen szét az UK-ben, ahol csak Boris Johnson elég példa, de korábban is volt jópár. Nah ellenben a ruszkiknál én nem emlékszem, hogy bárki is bármikor, bármibe belebukott volna. Ja, de bocs, az ottani ellenzék.
2023. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5

Nem hinném!


A háborúval kapcsolatban megjelent nyugati hirek jó része vagy ferditett vagy hazudott ellentétben az oroszokkal!


Tapasztalat !

2023. máj. 28. 09:46
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
6: miylen tapasztalat? Kint voltál a fronton és személyesen láttad az igazságot? Ne röhögtess már.
2023. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

És mikor olvastál utoljára Oroszországban Putyin elleni kritikát?

Linkelnél bármit is kérlek az állami médiából?

2023. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7.

Mert te?

2023. máj. 28. 09:51
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Valódi sajtó az, ahol az aktuális kormánnyal lehet egyet nem érteni, cikkeket írni erről.


Az oroszoknál bezárattak minden ellenzéki médiát, és börtönnel fenyegetik azokat, akik kritizálják Putyin intézkedéseit, háborúját, ami hivatalosan nem is háború, de még így is tilos kritizálni.


Ezért propagandasajtó az orosz.

2023. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!