Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jobberek mitől lettek...

A jobberek mitől lettek ekkora szörnyetegek?

Figyelt kérdés
Ujjonganak annak hogy az ártatlan ukránokat halomra gyilkolják a ruszkik, egyetértenek az ugandai elnökkel miszerint a melegeket ki kellene nyírni, a legutolsó, legmocskosabb, legkorruptabb diktatúrákat éltetik (még akár észak-koreát is), jobban érdekli őket az hogy a másik embert hogyan lehet gyűlölni, lealázni minthogy holnap hogy lesz kenyér a szájába vagy hogy a kölykeinek milyen jövője lesz. Mindezt csak azért hogy ezzel is beintsenek a csúnya gonosz imperialista zusának meg nyugatnak. Oké aláírom az usa meg a nyugat sem szent de ezektől az undordító diktátorszopkodó bélférgektől fényévekkel jobbak.

2023. máj. 30. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Intelligencia (hiányának) a kérdése.
2023. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
A jobbikosok nagy része átment a mi hazánkba.
2023. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
A fidesz az oka,ennél a rendszernél minden jobb.
2023. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

A fidesznek köszönhető ez.

Mióta átmentek széljobberbe, azóta van ez, hogy az átlagember alávaló féreg mert nem tellik neki magán eüre, magánsulira a gyerekének.

Közben meg szomorú hogy a társadalom ilyen nagy része 3 milla ember szó nélkül parancsra képes gyűlölni a honfitársait...csak azért hogy hogy egy bűnöző csoport fedezni tudja az ország kirablását.

2023. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%

Eleve hazugság a kérdés.

Előbb mutasd már meg kérdező, hogy hol láttál te ilyet!

2023. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert abszolút nincsenek erkölcseik, semmilyen morális tartásuk, semmi.
2023. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Mindkét oldal hazug.
2023. máj. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

A Fidesz teszi ilyenné az embereket. Egyszerűen gyűlöletre nevelik őket.

Valakitől mindig félni kell és mindig van valami ellenség akit le kell győzni.


Gyakorlatilag agymosást csinálnak.


Egyébként számomra is döbbenetes hogy konkrétan tömeggyilkos diktatúrákat éltetnek egyesek. Szavakat nem találok rá, hogy idáig jutottunk.

2023. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%

Hát én nemtudom mi az a jobber de én azért utálom a homokos témákat mert egyre jobban a pofámba tolják.

Szóval nem is magát a langyosságot utálom ha nem lenne ez a téma ennyit piszkálgatva magamtól talán 3-4 évente gondolnék erre a forgalomra, hogy egyáltalán létezik is.

A probléma, hogy ez mindenhol nagyon felkapott lett mutogatni.

Értem, hogy mindenki másképp éli meg a szexualitás gyönyöreit Csak épp leszarom ki hogyan csinálja ezt.

Annak nem örülök, hogy ha bárki bárkit megöl. Én inkább vagyok jobboldali ember de azért nem gondolom, hogy ennyire szélsőséges lenne mindenki mint ahogyan írod.

2023. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!