Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az üzlet a meleg közösség...

Mi az üzlet a meleg közösség ilyen fokú támogatásában?

Figyelt kérdés

Jelzem, semmi bajom a melegekkel, az erőszakos propagandával annál inkább.

De most csak az érdekel, hogy mi ebben az üzlet? Abban biztos vagyok, hogy nem a lelkiviláguk miatt lettek ennyire támogatva, hanem ez is valami anyagi üzlet része, szóval pénz van a háttérben.

De kinek az érdeke ezeket a szerencsétleneket ennyire felemelni?



2023. jún. 5. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Jóemberkedés marketing, identitáspolitika (természesen a jobbolsik is ilyet folytatnak, csak más szent tehenekkel).
2023. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Az, hogy a homofóbok örjönghessenek.
2023. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez a fidesz meg mi tanyánk meg hasonló retardjobber politikai erőknek a legjobb biznisz, mert nagyon jól tudják vele riogatni a népet.
2023. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Csökkenti a túlnépesedést. Nem jelentősen, de hozzájárul.
2023. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Az meg sem fordul a fejedben, hogy azért van adott esetben 1-2 meleg pár vagy meleg kontakt is egy filmben, mert ez kb. a valóság? Ha egy sorozatban ábrázolnak nyolc-tíz heteroszexuális párt, párkapcsolatot és egy-két nem heteroszexuálist, akkor az kb. a valóság. Ez nem propaganda.
2023. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem üzlet, bár végső soron az. A kultúrmarxizmus része mindenféle kisebbség támogatása. Tulajdonképpen ma kommunizmus van, csak ideológiailag. A kisebbség elnyomott, szép, a normális többség, mármint a fehérek, ők a rosszak. A homoszexualitás is kisebbség, nem is túl kedvelt, erkölcsileg nagyon más, és még rá is lehet mondani, hogy elnyomják. A deviáns kisebbségek támogatása megdönti a rendet, a fehér ember hatalmát, ezzel nagyobb biztonságban lesz Izrael, néhány ember jól megélhet a káoszból, és felforgathatják a világot a saját hülyeségeikkel. Az izraelita vallásban van egy ilyen, hogy a "világ megjavítása". Épp pár napja töltöttek fel egy videót, amiben ezzel dicsekednek, hogy a zsidó közösség van az élen minden ilyen mozgalomban, úgyhogy milyen rendesek. Persze a világot többnyire a saját érdekük szerint "javítják meg". Ez a kommunizmusban 150 millió halottat jelentett, és ma is több ország nyomorog miatta.
2023. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én mindenkinek zöldet nyomtam, köszönöm a klassz válaszokat!

#5-nek: Az oké lenne, ha kb olyan arányban szerepeltetnének melegeket a filmekben, mint amennyi a valóságban van. De nagyon túl van már ez tolva. Szinte nincs is már olyan film, sorozat, egyéb terület, ahol ne találkoznánk rögtön szivárványosokkal. Egy ide csöppent idegen lény azt hinné, hogy az emberek fele meleg. Szóval a valóságban közel nincs ennyi. Én ismerek mondjuk 500 embert, ebből 2 meleg, nem pedig 250.

2023. jún. 5. 11:47
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, senki sem tart fegyvert senkinek a fejéhez, hogy neked kötelező modern filmeket, sorozatokat nézni. Nekem az égadta világon semmi bajom ezekkel, mivel magam is érintett vagyok a témakörben, én szimplán azért nem nézem ezeket, mert a mai filmek szrk, tök mindegy, mennyi meleg karakter van benne. A másik, meg, ha nem tetszik, csinálj jobbat. Én annak idején rüheltem, hogy nem volt rockzene elérhető távolságban, ezért összehoztam egy saját bandát. Sosem értettem, hogy miért azért sir valaki, mert a művészet, ilyen, meg olyan, ahelyett, hogy vagy nem nézi, vagy jobbat csinál.
2023. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
#7, valószínűleg ez csak az érzet, mivel arányaiban nézve a korábbiakhoz képest sokkal több filmben vannak meleg szerepek. Például eddig 100-ból 1 filmben volt, most 20-ból 2-ben, és ez alapján úgy érzed, hogy „majdnem minden” filmbe jut belőlük. De én is azt mondom, hogy ezek az arányok a meleglobbinak is köszönhető, mert amúgy a kutya nem foglalkozna a melegekkel (illetve sokan nem tennének meleg szálat a filmjeikbe), de ennek hatására (akár kényszerből) többen döntenek úgy, hogy raknak melegséget a filmbe.
2023. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

#7 Statisztikai hibára gondolsz.

Egyes felmérések szerint az emberek 5%-a LMBTQ (melegek, leszbikusok, biszexuálisok, transzok, stb).

Ha egyszemélyes filmek lennének csak, akkor teljesen reális lenne, ha a filmek csupán 5%-ában lennének LMBTQ-emberek.


Viszont egy átlag film legalább 20 embert szerepeltet. Onnantól kezdve, annak az esélye, hogy nincs benne betűleves-ember, 0.95^20, azaz 0.3585, tehát 35.85%. A filmek, sorozatok között sokkal alacsonyabb arányban szerepelnek szerintem ilyen emberek szóval valójában még talán alul is vannak reprezentálva.


Persze, megértem, ha ez zavar téged, de ez csak a realitás.

2023. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!