Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Önkormányzati képviselőnk meg...

Thomasblr kérdése:

Önkormányzati képviselőnk meg akarja reformálni a telefonfülkét, csak nem tudja hogyan?

Figyelt kérdés
Mi erről a véleményetek? Ti közeletekben vannak még telefonfülkék? Esetleg használjátok is? [link]

2023. jún. 18. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
62%

Mi ez a butaság?

telefonfülke azért van, mert még ma is megtörténik, hogy valakinek nincsen telefonja. Ezért is van kötelezettsége a szolgáltatónak, hogy legyen legalább 1 telefonfülke kihelyezve a településen.

ha nem tetszik a kinézete akkor azon változtathat az önkormányzat, ahogy a szolgáltató is felajánlotta, hogy áthelyezik máshová.

A szavazások meg igen furcsák, nem is volt olyan válaszlehetőség, hogy nem szeretné a fülke eltávolítását.

Ez egy olyan ügy amit mi nem ismerünk, nyilván a háttérben olyan történések vannak amik kellenének a normális vélemény kialakításához. Enélkül én csak értetlenkedek, hogy mégis miért gond ha van egy telefonfülke az utcán?

Amúgy volt hogy örültem volna ha van ilyen telefonfülke elérhető közelségben, pár éve a gyerekem telefonja lemerült, mikor iskolai programról érkezett vissza és több órát késtek. Ő nem tudott engem hívni, hogy vigyem haza, én nem értem el őt, egymást kerestük egy másik városban ahol a sulija volt és az iskolai portás meg nem engedte onnan telefonálni.

Ma már annyira ritka a telefonfülke, hogy azt se tudom ott hol van ilyen, meg a mi városunkban sem tudom. Talán bent a lakótelepen van ha jól láttam.

2023. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!