Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hálapénz esetében hogyan...

Hálapénz esetében hogyan "bukik" le az orvos? Mióta tiltva van, többször lehetett olvasni, hogy lényegében bukta volt, és súlyosan büntetik is, azt nem értem, hogy derül ki az, ami csukott ajtók mögött történik két ember között?

Figyelt kérdés

És persze úgy történik, hogy egyiknek sem célja, hogy kitudódjon.

Akkor hogyan?



2023. júl. 27. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk feljelenti az orvost, aki adta, és le is dokumentálja az esetet.
2023. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azért is írtam ki, mert műtöttek, és (hogy úgy ne mondjam), de kib...szottul hálás vagyok, de tényleg. Szeretném kifejezni a hálámat így utólag.

Most akkor vegyek egy tábla csokit a szemem világáért cserébe?

Szóval hogy derülhet ki? Rajtakapás? Be van kamerázva az orvosi szoba? Vagy csak kamuk ezek a hírek azért, hogy mindenki féljen?

Nem előnyért adnám, hiszen már túl vagyok rajta, tényleg hála lenne.

2023. júl. 27. 17:27
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es, de akkor direkt lépre csalja a dokit az adó fél?
2023. júl. 27. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3: Naná. Te meg ne adj semmiféle hálapénzt, meg van fizetve az orvos a munkájáért, ezzel fenntartasz egy nagyon rossz régi beidegződést. És még törvénytelen is. Te szoktál hálapénzt kapni azért, mert elvégezted a munkád? Na ugye.
2023. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
4 Akkor te nem jársz orvoshoz, ha nincs pénz magasról lezarnak.. persze van kivétel
2023. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
5: Voltam orvosbál többször is a tiltás óta, soha nem adtam, semmi panaszom nem volt az ellátásra.
2023. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
ad #2: kinek vagy hálás valójában ? A megfelelő szakmai munkát végző intézménynek vagy személy szerint magának, a veled kapcsolatban álló munkavállaló személynek ? Pontosan külön tudod választani az intézményt és az orvos személyét ? Az orvos jól megfizetett munkavállaló. Nem ő biztosítja a sok pénzbe kerülő körülményeket. Nem ő találta ki a műtéti technikát. Elképzelhető, hogy az ott alkalmazott orvosok között ő a legügyetlenebb.
2023. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelölt tárgyakat adnak ajándékba a felderítő hatóság emberei.

a. Elfogadja

b. Visszautasítja


Az első esetben még arra kell pontot tenni, hogy alkalmi figyelemzavar történt-e vagy tudatos, sorozatosan elkövetett cselekménysorozat esete áll-e fenn. Egyik sem szép, de az ártalmasabb egyértelműen az utóbbi verzió.

2023. júl. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De most ez komoly? ERRE alkalmaznak embereket, hogy csőbe húzzák a dokit?
2023. júl. 28. 05:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!