Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik szakmával könnyebb...

Melyik szakmával könnyebb elhelyezkedni? Autóelektronikai műszerész vagy logisztikai műszaki menedzserasszisztens?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek melyik szakkal lehet könnyebben elhelyezkedni, illetve melyikkel lehet többet keresni.
2010. okt. 15. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Egyikkel sem. Eladtunk minden üzemet, gyárat és mindent importálunk. Ma más csak teszkó árufeltöltőként lehet elhelyezkedni minimálbérért.
2010. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Egyikkel sem. Eladtunk minden üzemet, gyárat és mindent importálunk. Ma más csak teszkó árufeltöltőként lehet elhelyezkedni minimálbérért."


Szerintem nem így van, ha már tanulsz egy szakmát azzal könnyebb munkát találni meg ilyenek, pl a tesóm érettségivel dolgozik ilyen elektronikai cégnél, az pl tesco árufeltöltés?

2010. okt. 15. 21:14
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyébként köszi a válaszodat.

Konkrétumokat kérnék mert nem így van ahogy leírtad

2010. okt. 15. 21:19
 4/8 doboszoli ***** válasza:

Mindenképpen az előzővel.

Ezek a "managerasszisztensi" végzettségek csak látványosak, de nem sokra jók.

Vagy legyél jó szakmunkás, vagy végezz kőkemény egyetemet.

2010. okt. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Véletlenül akadtam erre kérdésre.


Egyértelműen az autóelektronikai műszerész a jobb. A másik nem szakma. Egy kis ügyességgel logikával bárki tudja csinálni.


Én éppen most váltok vissza menedzserről a szakmába !

2010. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az első válaszolóról lerí,hogy 0 rálátása van a dologra,és elég gyökérséget írtál komám.1-Lófasz köze nincs ennek a szakmának az üzemekhez ,gyárakhoz(nem tehénfejőről van szó)

2-ebben a szakmában van a jövő

3-nem üzemben .gyárban dolgozhatsz vele hanem műhelyekben ahol kezdő fizetés jó kvalítással 120ezer körül van

ha pedig maszekolsz vagy saját műhelyed van milliókat keresel

4az emberek akármennyire is csórók.van aki inkább éhezik ,csak az autója legyen rendben mert azzal jár dolgozni,gyerekét azzal viszi , stb

Ez egy nehéz szakma de ha komolyan űzöd odaadással akkor nagyon jól meglehet élni belőle.valamint külföldön is keresik.

2012. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
az előbbit az autóelektronikai műszerészre írtam
2012. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bánkis vagy? Banki Donát műszaki középiskola és kollégium Nyíregyháza
2012. jan. 8. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!