Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell szinte szentként...

Miért kell szinte szentként emlegetni régi magyar politikusok nevét (pl Kossuth, Széchenyi, Mátyás király) meg eztazt elnevezni róluk mikor ők sem voltak semmivel különbek mint ma a Gyurcsány meg az Orbán meg a többi?

Figyelt kérdés
Csak abban az időben nem volt net meg napi újságok meg tévé, amin percek alatt végigfutottak a disznóságaik, közben meg ugyan olyan sz.r emberek, korruptak és hazugok voltak, ugyanúgy szpatták a népet ahol tudták van is valamelyik költőnek erről valami találó verse
2023. aug. 28. 21:08
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
97%
Az idő megszépíti a dolgokat:)
2023. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen az, amikor valakinek nincsen meg az általános műveltsége.
2023. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Ezt honnan veszed?
2023. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell.
2023. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

2


Mármint milyen általános műveltségről beszélsz?


Kossuthról pl, aki Torinóból írta a leveleit miközben fiatalokat akasztottak fel, ő meg élt 91 éves koráig? Ő a nagy nemzeti hős?

2023. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%

Na erre a versre gondoltam. Nyugodtan alkalmazható lenne a mai magyar politikai életre is, pedig mikor íródott mások voltak hatalmon, aztán ugyanaz volt

[link]

2023. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%
utolsó vagyok, kérdező te is erre a verse gondoltál, vagy másra?
2023. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%

"Miért kell szinte szentként emlegetni régi magyar politikusok nevét...pl MÁTYÁS KIRÁLY"


😂😂😂😂😂 ezen meg szakadtam 😂😂😂😂 ilyen nincs!

Ha tényleg komolyan gondoltad, nem sokára kezdődik a suli, szépen kérlek ugyan ebben a formában tedd fel a töri tanárodnak ezt a kérdést, ha van benne egy kis méltóság, 8B-s ceruzával szúrja ki a saját dobhártyáját mert nem vette észre, hogy autista vagy és hagyta rabolni az idejét.

😂😂Áhhh ember végem van 😂😂

Igazi orbitális köcsög vagy !!!

2023. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem erre gondoltam, azt korábban írta valamelyik költő, majd ha megtalálom beidézem
2023. aug. 28. 21:21
 10/22 A kérdező kommentje:
a Mátyás királ is csak egy politikus volt csak akkor épp királynak hivták az ilyet, de a "nagy igazságos" magáról iratta a legendákat meg a meséket közbe meg nyomorgatta a népét ahol tudta erről ennyit
2023. aug. 28. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!