Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha egy...

Mit csinálnátok, ha egy képviselőt látnátok személyesen, aki nyitott lenne bármilyen információ befogadására, helyzetek változtatására?

Figyelt kérdés
Pl: nálunk a munkahelyen, minden felmerülő helyzetnél, a kormányt hozzák ki felelősnek a problémák miatt. A képviselők meg a munkahelyi vezetőket, amiért szabálytalanul gazdálkodnak, kereskednek. Ha személyes találkozhatnál valamelyikkel, élnél a lehetőséggel, hogy személyesen mond el neki az őt is érintő rizikós helyzeteket, amik mindenkinek fejtörést okoznak?
2023. szept. 6. 19:34
 1/9 A kérdező kommentje:
56/F
2023. szept. 6. 19:35
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Na de rébuszos, a múltkor még 54 éves nő voltál.
2023. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Férfiként vagyok jelen, az életkorom adott. Te kihasználnád a lehetőséget a kommunikáció során?
2023. szept. 6. 19:41
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem mert nekem külön szóltak már hogy ne kerüljem ki a vezetőket, mert teljesen hülyén veszi ki magát ha egy dolgozóval beszelnek felettes szervek aztán az igazgatóink vagy vezetők meg csak pislognak mert azt se tudják miről van szó.

Soha nem hagyjam ki a fokozatokat.


De amugy iskolákban is felhívják a figyelmet erre hogy ha bajunk van nem az igazgatohoz rohanunk első körben hanem az osztalyfőnökhöz.


Valamiert ilyenekre nagyon harap mindenki.

2023. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Tehát első a csopvez annak mindenrol tudnia kell aztan az igazgatot bevonni es csak utana vehetek fel kapcsolatot felettes szervekkel.

Levelet se kuldhettem ki ellenörzés nelkul nekik(miközben a felettes szerv utasitásaira dolgozom. De amugy engem hivogat a felettes szoval ő meg kikerülheti őket🤣)

2023. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Bocsi hogy en külön irok. De azt a kiskaput talaltam meg én, hogy a felettes szerv alatti alkalmazottal állok akkor forró dróton kapcsolatban, arra nem harapnak mégis velük tudok így egyezkedni targyalni napi óránkénti szinten is ha akarok.

Szóval találtam egy köztes embert erre aki közvetít a felettes szerv es köztem es nem a mi cégünk és ebbe az igi csopvez se tud beleszolni merthat dolgozo alkalmazott beszél szinten dolgozó alkalmazottal csak azaz nem vezetőkkel.

2023. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már sokszor írtam levelet az irányítóknak, akik az országért felelnek, de nem kapták meg. Ezért merült fel a kérdés, hogy ha lehetőségetek lenne személyes talizni, akkor élnétek-e a lehetőséggel?
2023. szept. 6. 19:57
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Ja meg kijátszom egymas ellen őket.

Pl ha meg akarok vmit csinálni de nem engedélyezik siman azt mondom hogy a felettes szerv kéri. A felettesnek meg csak annyit hogy várják mert fogok vmit kuldeni🤣

2023. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
7# sanszos hogy ugy nem vesznek komolyan ha átmegy nekik hogy hátulrol titkolózva "árulkodsz" mivel ez gyerekes kommunikacio és nem értelmiségi. Igy hiteltelen pletykának hat csak.
2023. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!