Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jövőben az AI-hoz vonzódó...

A jövőben az AI-hoz vonzódó személyek csatlakozni fognak az LMBTQIA-mozgalomhoz?

Figyelt kérdés
A kérdés nem trollkodás. Külföldi fórumokon egyre inkább téma a mesterséges intelligencia iránti romantikus és/vagy szexuális vonzalom. Ahogy egyre fejlettebbé válnak az ilyen igényeket kiszolgáló appok, úgy egyre többen fogják náluk keresni a boldogságot. Most még valószerűtlennek tűnhet, de hamarosan felmerülhetnek olyan ezzel kapcsolatos kérdések, mint például a velük való házasság.

2023. szept. 7. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mínuszos téma. :)

Nem hallottál Mr. Akihiko Kondo-rol japánból.

2023. szept. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki ahhoz vonzódik amihez akar.
2023. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem, az ilyenek az incel mozgalomhog fognak csatlakozni.
2023. szept. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Én azt fogom kérni ettől az AI-tól, hogy egy magyar szavazót változtasson át transzá és tutira bele fogok szeretni.
2023. szept. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Az EU hamarosan törvénybe iktassa, hogy aki AI-nak érzi magát az is menstruálhasson & gyereket szülhessen
2023. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez közelebb áll a parafíliákhoz (mint pl a pedofília, zoofília, nekrofília stb), amik nem részei az LMBTQ+nak, szóval én nem tartom valószínűnek.
2023. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a gép nem tud belegyezni egy kapcsolatba.
2023. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!