Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem ad pénzt Brüsszel?

Miért nem ad pénzt Brüsszel?

Figyelt kérdés

Talán ezért ami elhangzik a videóban?

Fidesz szavazóknak mi a véleménye erről?

1:10 - től jön a lényeg, az egyszerűség kedvéért.

[link]



2023. szept. 8. 04:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
20%
A kommunizmusban is volt migráns. Lengyelek építették a 70-es évekbe a paneleket ahol dekkolsz. De ők DOLGOZTAK és ELMENNEK. A nyugatra importálni kívánó migránsoknak ezzel szemben papírjaik sincsenek és maradnak életük végéig
2023. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

9:34 mondta szijjártó = propaganda.

Hogy Ursula tényleg mondta-e, nem tudom, de ha mondta is, az szintén a melegek ellen uszító, társadalmat megosztó törvény miatt van.

Közben meg a nagy kamu gyerekvédelemben gyerekeket ölnek meg, nyomorítanak meg testileg, lelkileg, többek között a "szent" egyházi alakok is.

Beengedik a papírok nélküli vadembereket is, lakossági fórumon elmondták a határon élők mi folyik!

A dolgozni akarók, meg lenyomják a magyarországi béreket és a mi földünket, vizeinket szennyezik ezek a gyárak, nem véletlen, hogy a szomszédos Szlovénok is itt akkumulátoroznának nálunk, nem a saját hazájukban!

2023. szept. 8. 12:44
 13/21 anonim ***** válasza:
10%

"mondta szijjártó = propaganda."


A saját szájával mondta Szíjjártó az interjúban. Nem propaganda. Maga az USA egyik vezető műsorában a főszerkesztő szakértő mondta ezt neki. Meg lehet nézni


"Hogy Ursula tényleg mondta-e, nem tudom, de ha mondta is, az szintén a melegek ellen uszító, társadalmat megosztó törvény miatt van."


Mondta. Nem hozta le a dollármédia ezt elhiszem, így nem olvashattad. Hülye maradtál.


A migrációval kapcsolatban mondta, mert arról volt szó. Egyébként a Fidesz sem uszító az LMBTQ-val kapcsolatban, pont annyi joguk van mint neked. Annyi hogy nem engedi őket ovikba, iskolákba. Ne rontsanak megs enkit

2023. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12%
Mondjuk már azért sem adhat pénzt, mert az már ukrajnába van. Zeli tép be belőle -.-
2023. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Hogy az a hülye aki bégetve a s.ggét nyalja azoknak, akik vágóhídra viszik, vagy az, aki nem szereti a hazugságot, lopást, arról úgy néz ki, soha nem fog egyezni a véleményünk 😉 !

A pénz itt van, jachtban, lölőnél és egyéb fidesz közeli rablóknál.

Pont erről szól a videó, ezért nem jön a többi pénz.

Ahogy a bal oldal hazugságai sem érdekelnek, a jobb oldal hazugságai sem érdekelnek, de megnézek több hírforrást is, tapasztalom az árfolyamot, árakat, akkumlátor üzemek betelepülését, vasút, posta, egészségügy, stb... döglődését, ez még alapvető különbség köztünk.

2023. szept. 8. 13:25
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
15 az EU nem így gondolja. Korrupció volt már 2010 óta és még előbb is sokkal. Lóvét meg csak a migráció visszautasítása után nem kapunk. Nem tűnik fel?
2023. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Hogy orbánék rendszeresen odasz.rnak az eu asztalára, ez a valódi ok.

Nem csoda, ha egy tajparasztnak azt mondják egy idő után, hogy elég volt.

Feleslegesen pazarlom rád az időmet, úgysem fogod használni az agyad, lezártam részemről.

2023. szept. 8. 13:34
 18/21 anonim ***** válasza:
10%
Orbánék csak a magyar emberek valós érdekeit védik. A migráció ellen 95%-os elutasítottságú népszavazás lett hoppácska!
2023. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%

"úgysem fogod használni az agyad, lezártam részemről."


Nekem van, nem úgy mint neked

2023. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#11: "Lengyelek építették a 70-es évekbe a paneleket ahol dekkolsz."


Amiben én dekkolok, azt ugyan nem, és ebben a városban a többit sem. Ha dolgoztak is itt lengyelek, azok vendégmunkások voltak, nem migránsok.(Kommunizmus nem volt még sehol a világon.)

2023. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!