Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kit találta ki, hogy az...

Kit találta ki, hogy az Ukrajnát lerohanó agresszor oroszokat orkoknak nevezze? Nagyon találó, de a magyar jobboldalra és nemzetközi altright fasiszta propagandára is.

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam.
2023. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Egyes hazudik, én voltam.
2023. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

nagyon találó? igen?


picit belegondoltál abban, hogy mi is az az ork?


Aragorn-od is van? mert ha nem, nagy fekáliában vagy, azt ügye tudod?

2023. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3%
Nyilván valami fasiszta ukránpárti lehetett. Tényleg jellemző rájuk, genetikailag, kulturálisan, nyelvileg nincs sok különbség az ukránok és az oroszok között, sőt az oroszok a civilizáltabbak, kevésbé korruptak, gazdagabbak, toleránsabbak, úgyhogy az elnevezés enyhén propagandisztikus.
2023. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha az orosz az ork, akkor az ukrán maximuk valami moriai koboldfajta lehet, annyira nem különböznek egymástól, bármennyire is propagálják ezt mindkét oldalon.
2023. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!