Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Támogatod a világkormány...

Támogatod a világkormány létrejöttét?

Figyelt kérdés
Kétségkívül folyamatosan változik a világ... szóval ez az új világrendes dolog nem egy konteó. Valamerre változni fog a társadalom, és nagyon úgy néz ki, hogy a globalizmus nyomul előre, ami nem biztos, hogy rossz lesz. Nektek kell eldönteni, hogy szeretnétek-e, szóval mehet a szavazás.
2023. szept. 17. 20:22
A kérdező szavazást indított:
Baloldali vagyok. Támogatom. Éljen a globalizmus, vesszenek a nemzetállamok!
Baloldali vagyok. Nem támogatom. Éljenek a nemzetállamok!
Jobboldali vagyok. Éljen a globalizmus, vesszenek a nemzetállamok!
Jobboldali vagyok. Nem támogatom. Éljenek a nemzetállamok!
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semleges vagyok. Nem támogatom. Éljenek a szabad emberek!
2023. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Leszarom, kb akármi történik, nem a legjobb.

A nagy EU csatlakozás is mit hozott?

2023. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.

"Semleges vagyok. Nem támogatom."


Ez két ellentétes most akkor nem tudod eldönteni?


2.

"Leszarom, kb akármi történik, nem a legjobb."


Szintén, most leszarod vagy nem jó?

2023. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Én jobboldali vagyok, de nem támogatok se nemzetállamokat, se világkormányt. Helyette azt támogatnám, hogy újra Birodalmak legyenek, mint a 19. században, és minket lehetőleg a Brit Birodalom gyarmatosítson.
2023. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom te melyik filmet nézed de most épp egy újabb hidegháború van készülőben és a Nyugat próbál leválni Kínáról, hogy ha még keményebben elkezdik a szankciózást akkor ne rokkanjon belé.


Amúgy eléggé utópisztikus de lehet egyszer eljutunk erre a szintre is, csak épp lehet egy ilyen világkormány nem úgy működne/nem úgy kéne működjön ahogy a mostani kormányok próbálnak mindent centralizálni és fentről eldönteni, hogy merre van előre.

2023. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az Ensz már egy egyfajta világkormánynak tekinthető.
2023. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a változatosság kedvéért inkább azt támogatnám hogy a meglevő országokban normális kormányokat/elnököket szavazzanak meg, de még ez sem sikerül.
2023. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak benne jó dolgok is: alapjövedelem, nem szaporodhat mindenféle selejt cigó meg feka, környezetvédelem, egységes kormányzás politika nélkül, tudomány és technológiai fejlődés, világvallás stb...


A rossz, hogy előtte lesz még egy nagy népességcsökkentő világjárvány és egy atomháború is. 2030ra jön el az Új Világrend.

2023. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!