Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A tömeges magyar öngyilkosság,...

A tömeges magyar öngyilkosság, depresszió és alkoholizmus okai az iszlám megszállásban keresendőek?

Figyelt kérdés
Ismert, hogy világelsők vagyunk az öngyílkosok és a depressziósok számában. Itthon adnak el a legtöbb antidepresszánst is. Mindez nem is Trianonban kezdődik, hanem a migránsok tehetnek erről is? Egy új tudományos tanulmány meglepő kijelentéseket tesz. Igaz lehet? [link]

2023. okt. 2. 09:14
A kérdező szavazást indított:
igen
lehet
később
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Aki magyar az ad magára.
2023. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az anunnaki gyikemberek tehetnek a migránsokról
2023. okt. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Az öngyilkosság, a depresszió és az alkoholizmus aránya nem korrelál az illegális bevándorlók arányával. Szerintem ezt még egy 10 éves gyereknek sem esik nehezére megérteni. Nem is értem a kérdést... azért lesz valaki öngyilkos, mert délután elsétált mellette Ahmed az utcán? Gondolom nem éppen.
2023. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal inkább a fizikai, politikai és egzisztenciális bezártságban.
2023. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért eléggé leegyszerűsíted az írást :D

Nyilván az öngyilkosság jelenségéhez hozzájárul a történelmi traumákból fakadó negatív érzés is, de ennél tovább azért ne menjünk. Akkor már sokkal károsabb a Dugonics-féle mítosz, ami heroizálja.

2023. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3# Ez tudományos kutatás. Diplomás ph-dzett kutatók végezték ember!


Egyébként én ezt el tudom képzelni. Az ember alapjáraton a saját történelme függvényében helyezi el magát. Ha arra gondol, hogy 150 évig voltunk iszlám megszállás alatt és a tatár is átment rajtunk miközben a nyugat nemtett semmit még Nándorfehérvárnál is csak ígért és nem csinált semmit, akkor nagyon maga alá kerül az ember és iszik


Anno Mátyás Király is haragudott a nyugatra, mert a Velenceiek korszerű nyugati íjjakat, fegyvert szállítottak keletre. Még fegyverezte is a muszlimokat a nyugat és nem segítettek semmit sem pff

2023. okt. 2. 10:10
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

#6

"Ez tudományos kutatás. Diplomás ph-dzett kutatók végezték ember!"

Persze, csak a kutatásból sem látszik egyértelműen és főleg nem az, amit te állítottál.


"Egyébként én ezt el tudom képzelni."

Valaki az unikornisokat is elképzelte, ettől még nem jöttek létre.


"miközben a nyugat nemtett semmit még Nándorfehérvárnál is csak ígért és nem csinált semmit"

Hogyha tényleg ez lenne a helyzet, akkor jelenleg úgy is viselkedne a magyar, hogy ezzel szemben definiálja magát.

Vagyis, itt van az ukrajnai háború, ha a magyart zavarja a saját identitásában is, hogy a nyugat nem tett semmit, akkor itt most a magyarok lennének a leghangosabbak, hogy Ukrajnát támogassuk, hogy ne ismétlődjön meg ugyanaz, ami a magyarokkal.

Viszont nem ez a helyzet, vagyis amit felvetettél, az egyértelműen nem igaz.


A magyarok jelentős része, főleg az alkoholista része nem tud semmit a török megszállásról és a trianont keveri a triatlonnal.

2023. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7# "ersze, csak a kutatásból sem látszik egyértelműen és főleg nem az, amit te állítottál."


Arról szól. Olvasd egyszer el.


'Valaki az unikornisokat is elképzelte, ettől még nem jöttek létre.'


Az unikornisok nem életszerűek. Az igen ami ebbe van


"Hogyha tényleg ez lenne a helyzet, akkor jelenleg úgy is viselkedne a magyar, hogy ezzel szemben definiálja magát."


A tudat alattival az emberben rejtve van. Nemt udunk róla

Ezért nevezik tudatALATTINAK

Érted már :XD ?

2023. okt. 2. 14:03
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

#8

"Arról szól. Olvasd egyszer el"

Elolvastam, nem bizonyít semmit a kutatás, feltételezésekkel él, amire nincs bizonyítéka.


"Az unikornisok nem életszerűek. Az igen ami ebbe van"

Sajnos nem.

Nem életszerű az, hogy valaki magát ma annak fényében definiálja és értelmezi, hogy mi történt 500 éve.

Olyan mintha azt mondanád, hogy attól függ, hogy éves vagy, hogy Amerikában a Kis Pista éhes-e.


"A tudat alattival az emberben rejtve van. Nemt udunk róla"

Az ember viszont nem így működik.

Ha belátod, hogy A) esetben a tudatalattija kihatással van a döntésére, lsd. alkoholizmus, akkor B) esetben - háborúhoz való hozzáállásban - is igaznak kell lennie.

A tudatalatti nem úgy működik, hogy egyik esetben beleszól a döntésedbe, míg a másikban nem.


"Érted már :XD ?"

Eddig is értettem, hogy hülyeség, amit állítasz, azért mert megismétled még nem lesz igaz. :)

2023. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Más országokban is voltak megszállások, angliát a Normannok szálták meg 1066-ban, az egész Ibériai-félszigetet is elfoglalta az Ummayad-birodalom.
2023. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!