Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Látom, hogy civil szervezetekn...

Látom, hogy civil szervezeteknek vagy egy csomó pályázat, de olyan, amit magánszemély is pályázhat szokott lenni oktatási területen?

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 3. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

magánszemély nem pályázhat csak cégek, társaságok, szervezetek.

Magánszemély akkor pályázhat valamire ha azután a kapott összeget arra fordíthatja ami neki kell. Ilyen a fűtéskorszerűsítés, a napelem telepítése vagy akár mozgássérülteknek autó beszerzése. A magánember pályáz, megkapja a pénzt és abból megveheti amire pályázott ami aztán az övé lesz. Így pályázhat magánember útiköltségre is valami utazáshoz vagy hasonlóhoz ha van ilyen pályázati lehetőség.

Az oktatás területén vállalkozások pályázhatnak. Lehet 1 személyes is az a vállalkozás, de céges formában kell végeznie. Én, mint tanár nem pályázhatok oktatási célra semmire, ellenben az iskolám vagy az iskola alapítványa már igen. Akkor is ha utána a pályázatból az én munkám lesz finanszírozva.

2023. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem van egy oktatást segítő találmányom, amit szeretnék magánemberként továbbfejleszteni, bemutatni, népszerűsíteni, kiadni, stb. Nem szeretnék viszont vállalkozással foglalkozni, én segteni szeretnék.
2023. okt. 3. 20:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!