Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van arra esely hogy mikor...

Van arra esely hogy mikor Izrael bevonul Gazaba akkor elfoglalja a teruletet es annektalja Izraelhez?

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 17:07
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
29%

Szerencsére nincs zsidó rokon😅

Videó van róla - nem is egy-, hogy az izraeliek ölnek és kínoznak. Nem manipulált, hanem hiteles videók.

Nem vagyok muszlim, se palesztin, így nem érdekel ők mit csinálnak a saját országukban.

2023. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
81%

21# Tehát nem vagy arab így ők bármit csinálhatnak, nem érdekel. Viszont zsidó se vagy, de az valamiért mégis érdekel. Nincs itt ilyen kettős mérce?


És csak mert van pár izraeli szélsőséges ez azt jelenti minden izraeli ilyen? Arról is vannak rendőrségi fotók hogy magyarok ölnek, kínoznak, pl ott a skálás gyilkos, balástyai rém, ők reprezentálják a magyarokat? A logikád alapján igen.

2023. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
17%

Az a baj, az izraeliek jelentős része ilyen, aki nem azok pedig támogatják. Kik a nagy hitelezők, médiacelebek, vállalatvezetők, milliárdosok? Kik sajnáltatják mindíg magukat? Igen, a zsidó. H..Kassza érted.

Vannak rossz emberek itt is sajnos, de ők nem a többség.

2023. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
81%
23# Mikor éltél Izraelben hogy ezt ki tudod jelenteni hogy az izraeliek többsége tömeggyilkos és ezt támogatja? Vagy csak nyomod a nulla IQ-s antiszemita propagandát.
2023. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
17%

Sosem éltem köztük, ránézésre is undormány népség. Egyszerűen ez a tapasztalat, ők a pénzemberek magyarul, mert nekik bálvány a pénz, hatalom. Rengeteg könyv ír róluk, nem csak a Harcom. Sőt, ők maguk is számtalan alkalommal beismerték. Több idézet található pl magától Marxtól is.

De fontos, hogy nem a zsidó származásról beszélek, hanem a vallásról illetve népszokásokról. Az hogy valaki zsidó nemzetiségbe születik, nem jelent semmit. Csakúgy mintha valaki cigány, az nem elítélendő. Csak az, ha úgy viselkedik ahogy abban a nemzetiségben a norma.

2023. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megmagyarázni,hogy miért,de utálod őket,ennyi. Ez olyan,hogy nem tudom miért de rohadtul ellenszenves Magyar vagy. :D Eddig a zsidók sokkal szimpibbek,mint te. De még a Palesztinok is. Ja,hiteles videó,mert te megállapítod a fotelból,hogy mi az és mi nem az. Képzeld el,hogy nem csak zsidókat raboltak el vagy öltek meg. Tudod valaki dolgozni ment ki pl a fesztiválra,tehát simán kivégezhették volna a rokonod. De akkor is így állj ehhez,ha a romák egyszer csak besokallnak,mert elnyomva érzik itt magukat és egy hasonló történik,ahol áldozatul esik valakid. Tessék majd akkor is örömködni.:) vagy majd ha véletlen itt az egyik bekattan és akkor robbantanak egyet valamelyik bevásárlóközpontba,amikor te éppen csak vennél valamit ártatanul. Mondjuk érdekes,hogy bármilyen terrorakció van,ami undormány,mint a repülőeltérítéses,mindig Arab teszi... ennek ellenére ÉN remélem,hogy köztük is van normális.
2023. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
A külföldieknek meg mi vagyunk ránézésre undormány. Nagyapám huszonévig Oroszországban dolgozott,van aki azt mondta a magyarokra,hogy cigány undormány népség,mindenki. Te lehet egy normális ember vagy,jól esne ha OK nélkül mert ők ezt olvasták rólad,mint Magyar,leköpnének és megkínoznának?? Ausztriába is volt aki mondta,hogy kb majdnem felrúgták a lépcsőházba csak mert Magyar,pedig dolgozott látástól vakulásig és egy rossz szót nem szólt. De csak mert Magyar... Nekem marha szarul esne,ha ok nélkül megkínoznának más Magyar bűneiért...Mert itt bizony ez történt. Nem az államfőt kínozták meg,hanem olyan embereket akik ott se élnek.
2023. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Ja,meg majd akkor is tapsi tapsi legyen,ha Orbánék nyomnak el majd itt mellettünk más népet,akik majd besokallnak és minket ártatlan embereket mészárolnak majd le. Tehát megfogjuk érdemelni Orbán szarjai miatt??? Micsoda felfogás istenem. Pár ember alapján egy országot elítélni,bravó. Magas IQ-ra vall ez.:)
2023. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
0%
Legalább azt elmondhatom, hogy nem az én vallásom áldoz ártatlan állatokat bűnbánatért (torah), illetve nem írja elő újszülött gyerekek kötelező körülmetélését (csonkítás, az alany beleegyezése nélkül, nem egészségügyi célból). Szerintem önmagában ez a kettő tény elég ahhoz, hogy a zsidót ne tekintsük építő alanynak, de hordozónak sem. Kultúra romboló.
2023. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Így van,az Arabok meg csonkítják,ölik a nőiket. Kivágják a lányoknál a csiklót és társait. Ja ők kultúrnépség.:D Ezt kéne felfogni,hogy egyik sem különb talán.
2023. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!