Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fideszes lmbtq ellenesek!...

Fideszes lmbtq ellenesek! Szerintetek a melegség genetikai eredetű, vagy inkább nevelés kérdése?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik okozza inkább a melegséget?

2023. okt. 28. 00:09
A kérdező szavazást indított:
Kizárólag genetikai
Inkább genetikai
Fifti-fifti
Inkább nevelés
Kizárolag nevelés
Valami más, mégpedig:
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Divat
2023. okt. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Nos, ez nem szavazás kérdése, egyértelmű, hogy a genetika szerepe minimális a dologban.


" a genetika 8 és 25 százalék közi arányban játszik csak szerepet abban, hogy egy ember a saját neméhez vonzódik-e, a többiért társadalmi és környezeti hatások felelnek"


[link]

2023. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Bár én az első kategóriának nem felelek meg, de amennyire én tudom, a tudomány mai állása szerint nincs kimondottan ilyen gén, nincs semmiféle genetikai kód, ami miatt meleg lesz a hordozója. Olyan jellemző együttállások vannak csak, amelyek miatt fokozott, erős hajlama, esélye van annak, hogy az illető homoszexuális lesz. Bár nem vagyok szakértő. Ha veleszületett lenne mégis teljes mértékben, akkor sem tartanám helyesnek a köré fonódó lobbit.
2023. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
34%

Marhaság a szavazás!

Nem nevelés, és nem meleg gén!

Vannak emberek akik különbözö események hatására a férfiak iránti vonzalmat kezdik érezni. Ezeket melegnek hívjuk, és azokat akik ezen vonzalom mellett még meg tartják a természetesebb változatot is hogy nők felé vonzódnak, azokat biszexnek. Ezen emberek nem valami gén rendellenesség, vagy szándékos nevelés eredménye, az ízlés sok esetben csak véletlenek miatt alakul ki.

2023. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Olyan jellemző együttállások vannak csak, amelyek miatt fokozott, erős hajlama, esélye van annak, hogy az illető homoszexuális lesz."

Milyen jellemző együttállásokra gondolsz?

2023. okt. 28. 14:18
 6/10 A kérdező kommentje:

"Vannak emberek akik különbözö események hatására a férfiak iránti vonzalmat kezdik érezni."

Milyen eseményekről van szó konkrétabban? Erről lehet tudni valamit?

2023. okt. 28. 14:19
 7/10 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Sajnos nem.

Vannak valószinű elméletek, de egyszerüen ezt nem méri az ember. Bár lehet hogy vannak konkrétan fel fedezett események, de én arról nem tudok.

2023. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Dőntően genetika, de bizonyos személyiségű embereket kismértékben lehet neveléssel befolyásolni. A biszexuálisokat is, valószinűleg társadalmi nyomásgyakorlással lehet az egyik irányba terelni.
2023. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

8-as.

Dőntöen?

Az előbbi cikk szerint 8-25 %-ban...

2023. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as nem , nem lehet. Amúgy dk-s vagyok és szerintem genetikai
2023. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!