Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen kapcsolat van soros és...

Milyen kapcsolat van soros és az lmbtq szervezet között?

Figyelt kérdés
nov. 26. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem a kérdést, konkretizáld!
nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezd meg Gulyás Gergelyt, Orbán Gáspárt, Szájer Jóskát, Deák Dánielt vagy Trombitás Kristófot
nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Melyik LMBTQ szervezet érdekel? Mert elfelejtetted konkretizálni
nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Miből gondolod, hogy van?
nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Nincs olyan, hogy “lmbtq szervezet”.
nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

[link]


Tudom, magyarnemzet... de azért nem várhatjuk el, hogy a telexesek fognak Soros Györgyről és az LMBTQ szervezetek összefonódásáról írni.

Akit érdekel a téma olvasson bele a cikkbe.

nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6

Erről kéne beszélni:


Soros György áll szinte az összes LMBTQ-szervezet mögött


Budapest Pride – Szivárvány Misszió Alapítvány

A Szivárvány Misszió Alapítvány áll a Budapest Pride mögött.


ÉS SZERINTEM NEM VÉLETLENÜL MELEG A FIA!

nov. 26. 13:43
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

"Soros György áll szinte az összes LMBTQ-szervezet mögött"

Meg még több tucat másik szervezet, ami a #6-os válaszoló linkjéből remekül kiderül. Az ott leírtak alapján a Soros által támgatott szervezetek elenyésző részben támogatják ezeket a csoportokat. Azt azért remélem nem gondoljátok komolyan, hogy Soros összejátszik a Holland Királysággal, az IKEA áruházláccal, Bizottságokkal, a Google világmárkával, Bankokkal és önkrmányzatokkal, és együttesen Soros György vezetésével irányítanak egy hatalmas propaganda-gépezetet :D

Soros György rengeteg mindent támogat, támogatta pl. Orbán Viktort is, de nyújtott segítséget annak idején a vörösiszap-katasztrófa elszenvedőinek is. Ahogy az LMBTQ szervezeteket is támogatják áruházláncok, világmárkák, vagy más európai szervezetek. De ez közel sem azt jelenti, hogy Soros mindent irányít, csupán azt, hogy ő is ott van, mint támogató, az összes többi támogató mellett.

Úgy csináltok, mint ha én vennék 2% részvényt az összes magyar vállalatban, jönne egy híroldal ami mindenhol megtalálná a nevem, ti meg hoznátok a véres kardot hogy lám-lám, én állok minden hazai vállalat mögött. Persze ott állnék, de másik több ezer befektető mellett állnék ott, és egyedül semmit sem érne a szavam.

nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

8


A washingtontimes. nem éppen erről ir!



[link]

nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ő is áll mögötte, nem baj. Én elfogadok mindenkit
nov. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!