Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Ukrajna 22 Leopard2A4/A7és...

Ha Ukrajna 22 Leopard2A4/A7és 12 Panzerhaubitze 2000 fejében átadná Beregszászt, támogatnád e fegyverek leszállítását Ukrajnának?

Figyelt kérdés
Azokat a válaszokat kérem mellőzzük, ami ennek a realitását kérdőjelezi meg. Csak az válaszoljon kérem, aki képes felfogni azt, hogy a kérdés hipotetikus.

nov. 28. 17:41
A kérdező szavazást indított:
Alapbol ellenzem a nekik való fegyverszallitast, de ilyen feltételek mellett támogatnám
Alapbol is támogatom Ukrajna fegyverekkel való segítését
Nem, még ilyen ellentételezés mellett sem tudom támogatni
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Nagyszőllős esetén igen.
nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én Orbánék helyében ilyesfajta ajánlatokkal probalkoznék.


Nagyszöllősért meg mehetne 4 Gripen, bár ott már messze nincs magyar többség. Beregszászott még szűken megvan.

nov. 28. 18:21
 3/6 Jeffrey Spender ***** válasza:
40%

Nehéz használni, és eladományozni az olyan harckocsit, amit nem szállítottak le, és az őket kezelőknek sincs halvány lila gőzük arról, hogy mikor kapják kézhez a gépeiket.


Nemhogy Ukrajnában mekkora aknamezők vannak.



Az ukrán pilótákat az F-16-os Falcon-ra képezik, állítólag, és nem a Gripenre. És a Gripenhez mit adnál ? Tudtommal a Honvédségnek nincsenek robotrepülői, és egyéb nagy hatótávolságú levegő - föld rakétái.


A mi Gripenjeink arra jók, hogy irányítás nélküli, szabadesésű buta bombákat szórjanak, különben ingyen célpont a légvédelemnek / orosz vadászrepülőknek.

nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3:


Én is tudom; hogy eddig csak pár leopard2 futott be, azok is részben A4-esek.


Engedd el egy kicsit a fabtaziadat, ne légy ilyen földhözragadt party-killer

nov. 28. 20:57
 5/6 Jeffrey Spender ***** válasza:
62%

Mondjuk a Leopárd 2A4-es az a használhatatlan kacat, azok mehetnének felőlem. Én más harckocsit szerettem volna, és nem Leopárdot.


A Gripen kiválasztása is jó nagy hülyeség volt 1998-ban, jó lenne tőlük megszabadulni, és Ukrajna pont kapóra jönne. De nem csak az. Az ezeréves MiG-29-eseink is mehetnének Ukrajnának.


És az is szempont, hogy a Tiszaújvároson átmenő olajvezeték tartja mozgásban az Ukrán Hadsereget, és államot.


Csak az ellentételezés, ne várják, hogy ingyen adjuk oda őket. Valamit, valamiért ...

nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Az a helyzet, hogy az említett területek alapból járnak Mo.-nak.

Hogy azért segítsünk, ha tankot nem,, de vizes csepeleket, benzines zil katonai tgk t adhatnánk cserébe.

dec. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!