Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy minél...

Az miért van, hogy minél jobban megyünk Kelet felé annál egyre primitívebb népségek vannak?

Figyelt kérdés

Ha veszünk egy Lengyelország-Szlovákia-Magyarország-Horvátország tengelyt, ahogy megyünk Kelet-Délkelet irányba egyre primitívebb és primitívebb országok és népek vannak egész Indiáig, talán Törökország az amely valamelyest kilóg a sorból.

Ez miért van így?



dec. 2. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Japánt én azért nem tartom annyira primitív népnek.
dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Ezért mondtam, hogy nagyjából Indiáig.
dec. 2. 12:55
 3/17 A kérdező kommentje:
Dél-Korea illetve Japán eléggé fejlett mind társadalmilag mind gazdaságilag.
dec. 2. 12:55
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Csak megsúgom, hogy a föld gömbölyű, így ha eleget mész kelet felé, visszajutsz nyugatra.
dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Az ókori civilizációk pedig pont errefele alakultak ki. Akkoriban Európa meg Amerika volt primitív.
dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Én Oroszországot sem nevezném primitívnek. Az űrkutatásban pl. rengeteget köszönhetünk nekik, a Holdraszálláson kívül szinte minden nagyobb űrkutatási mérföldkövet ők értek el és jelenleg is az egyik legaktívabb ország az űrkutatásban. Az orvostudományban szintén áttörő sikereket értek el, manapság pedig az atomenergiában is világszínvonalúak. Gyönyörűépítészeti stílusuk volt / van, nem beszélve az orosz iodalomról, ami szintén világhírű.

Bár én Izraelt vagy az Egyesült Arab Emírségeket sem nevezném primitívnek, igaz, szerintem maga a primitív jelző is erősen szubjektív.

dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Ti nyugatimádó libbantak mesterei vagytok a kérdésben való hazudozásnak.
dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
#7 egyetért-e Ön azzal, hogy Brüsszel megrontsa gyermekeinket?
dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt is vannak primitívek, ki sem kell mozdulni kies hazánkból...
dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#7 Köszönjük, hogy prezentáltad hogy miről is szól a kérdés.
dec. 2. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!